Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała intymne zdjęcie z łóżka! Gwiazda w niedzielny poranek podzieliła się z fanami prywatną fotką z sypialni. Jej towarzysz to wcale nie Radosław!

Perfekcyjna Pani Domu właśnie zadziwiła fanów opublikowaną na swoim profilu fotką. Małgorzata Rozenek-Majdan leży na niej w łóżku, w skąpej piżamce i z pewnym niecodziennym towarzyszem! Fani są zachwyceni najnowszym postem gwiazdy. Kto towarzyszy gwieździe w łóżku?

Małgorzata Rozenek-Majdan w łóżku z nietypowym towarzyszem 

Gwiazda aktywnie działa w mediach społecznościowych i często dzieli się fotkami ze swojego życia prywatnego spędzanego z dziećmi i mężem. Tym razem jednak Małgosi wcale nie towarzyszy w łóżku ukochany Radosław, ale ktoś zupełnie inny! Kto taki? Perfekcyjna Pani Domu opublikowała słodkie zdjęcie ze swoim ukochanym pieskiem!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan są zakochani w psach, a szczególnie w jednej rasie – buldogach! Ukochane pieski gwiazdorskiej pary nazywane są Gangiem Majdana. Mają ich aż trzy, a najnowszy pupil w rodzinie to Giorgio, żartobliwie nazywany przez małżeństwo Giorgiem Majdani. To właśnie on towarzyszy Małgorzacie Rozenek-Majdan w łóżku w niedzielny poranek!

Gang Majdana

Na zdjęciu widzimy, jak gwiazda czule obejmuje śpiącego Giorgio. Pod zdjęciem natychmiast pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w których fani zachwycają się uroczym zdjęciem z niedzielnego poranka. Małgorzata Rozenek-Majdan bardzo kocha swoje psy i często publikuje fotki z pupilami w roli głównej.

Gang Majdana składa się z Sisi, Lili i Giorgio. Wcześniej do gangu należała jeszcze Marianka, która niestety odeszła jakiś czas temu wskutek powikłań po ciężkiej operacji kręgosłupa. Rodzina Majdanów bardzo przeżyła odejście ukochanej suczki, jednak jakiś czas temu Radosław Majdan postanowił zrobić żonie niespodziankę i zapełnić pustkę po Mariance. Tak w domu gwiazd pojawił się Giorgio, który, jak widać na zdjęciach, jest absolutnie zakochany w Małgosi!

Fotka z sypialni to nie jedyne zdjęcie, na którym Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje swoją miłość do zwierzaków. Gwiazda często publikuje posty, na których widzimy, jak bardzo kocha te maluchy! Dzisiejsze zdjęcie gwiazdy nastroiło nas pozytywnie na resztę dnia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata rozenek-majdan
instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem uwielbiają buldogi francuskie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAgnieszka Suchora i Krzysztof Kowalewski tworzą szczęśliwy związek. Dzieli ich 30 lat
Następny artykułJak Krystyna Loska wygląda teraz? Wiemy, po kim Grażyna Torbicka jest taka piękna
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.