Małgorzata Rozenek-Majdan kilka lat temu szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. Zaczynała jako Perfekcyjna Pani Domu, a w ostatnim czasie jej kariera nabrała dynamicznego tempa. Jak zmieniała się na przestrzeni lat? Przyjrzyjmy się bliżej tej charyzmatycznej postaci!

Od lat wzbudza olbrzymie zainteresowanie mediów, a jej życie jest skrupulatnie analizowane przez prasę kolorową. Wszyscy chcą wiedzieć, z kim jest związana, gdzie bywa i co robi w wolnym czasie. Dla wszystkich wielbicieli Małgorzaty Rozenek-Majdan mamy nie lada gratkę! Przedstawiamy najważniejsze fakty z życia tej barwnej postaci. 

Małgorzata Rozenek-Majdan — wiek

Ile Małgorzata Rozenek-Majdan ma lat? Wiek Perfekcyjnej Pani Domu od dawna wzbudza wielkie kontrowersje. Sama zainteresowana twierdzi, że urodziła się 1 czerwca 1978 roku, a więc niedawno skończyła 41 lat. Niektórzy mają jednak wątpliwości co do wieku Małgorzaty i sugerują, że urodziła się w 1969 roku. Można odnieść wrażenie, że wiek gwiazdy jest jedną z największych tajemnic polskiego  show-biznesu.

Małgorzata Rozenek-Majdan – Instagram

Coraz więcej gwiazd z pierwszych stron gazet kreuje wizerunek za pomocą Instagrama. Media społecznościowe stały się źródłem zarobku znanych postaci. Reklamodawcy chętnie podpisują kontrakty z Małgorzatą Rozenek-Majdan i zwiększają tym samym szanse na dotarcie do szerszego grona odbiorców. Gwiazda TVN jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje zdjęcia na swoim profilu. Możemy podejrzeć jej życie codzienne, przygotowania do sesji zdjęciowych i kampanii reklamowych, a także uczestniczyć w podróżach Małgosi w najdalsze zakątki świata. Nie brakuje oczywiście rodzinnych zdjęć, bo jak wiadomo, Małgosia bardzo dba o relacje z najbliższymi. 

Małgorzata Rozenek-Majdan – dzieci

Małgorzata Rozenek-Majdan w przeszłości była żoną popularnego aktora, Jacka Rozenka. Owocem ich miłości są dwaj chłopcy — Tadeusz i Stanisław. Tadeusz przyszedł na świat w 2006 roku, więc ma obecnie 13 lat, Stanisław urodził się w 2010 roku i ma 9 lat. Obecnie skupiają się głównie na szkole i rozwijaniu swoich pasji, a także umiejętności. 

Małgorzata Rozenek-Majdan – in vitro

Chłopcy urodzili się dzięki metodzie in-vitro. Małgorzata w swojej książce In Vitro – Rozmowy intymne, wspomina, że leczenie było długotrwałe i wyczerpujące, dlatego tak bardzo ucieszyła się, gdy w wieku 28 lat urodziła pierwsze dziecko.

Małgorzata Rozenek Majdan w ciąży?

Czy Małgorzata Rozrenek-Majdan jest w ciąży? Obecnie gwiazda stara się o trzecie dziecko ze swoim obecnym mężem, Radosławem Majdanem. W książce Małgorzata wspomniała, że metoda in vitro niesie za sobą wiele skutków ubocznych, a kuracja jest wyczerpująca i ma wielki wpływ na jej samopoczucie. Jednak Majdanowie nie tracą nadziei i liczą na to, że niedługo na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. 

Małgorzata Rozenek Majdan — wzrost

Nie od dziś wiadomo, ze wymiary gwiazd wzbudzają zainteresowanie. Podobnie jest w przypadku Małgosi, która mierzy 170 cm, a wydaje się jeszcze wyższa, bo zwykle wybiera wysokie szpilki, które dodają jej kilku centymetrów i optycznie wydłużają i wysmuklają nogi. Niejedna kobieta mogłaby jej pozazdrościć perfekcyjnej sylwetki!

Małgorzata Rozenek Majdan — Misha Kostrzewski

Małgosia chętnie udziela wywiadów na temat swojego życia prywatnego i chwali się sukcesami swojego brata, Mishy Kostrzewskiego. Mężczyzna odnosi spektakularne sukcesy poza granicami kraju. Mężczyzna jest wybitnym tancerzem, a także choreografem. Przez wiele lat występował jako solista w operze w Monte Carlo, a obecnie możemy podziwiać go w operze w Lyonie. Prywatnie jest mężem i ojcem trójki dzieci. 

Małgorzata Rozenek Majdan kiedyś

Małgorzata Rozenek-Majdan dawniej wyglądała nieco inaczej niż obecnie. Zanim podbiła polski show-biznes preferowała luźny, miejski styl i rzadko pojawiała się na szpilkach. Jeszcze jako Perfekcyjna Pani Domu wybierała minimalistyczne zestawienia i stroniła od eksperymentów stylizacyjnych. Nieco później zdecydowała się na odrobinę szaleństwa — rozjaśniła włosy i coraz częściej pojawiała się w krótkich, odważnych sukienkach, które przyciągały uwagę otoczenia. 

Małgorzata Rozenek- Majdan — mąż

Perfekcyjna pani domu ma za sobą kilka poważnych związków. Pierwszego męża, Łukasza Bukaczewskiego, poznała jeszcze na studiach, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. 

Małgorzata Rozenek Majdan — Jacek Rozenek

W 2003 roku Małgosia poślubiła popularnego aktora, Jacka Rozenka. Tworzyli parę przez 10 lat i doczekali się dwóch synów. Rozwiedli się w 2013 roku i pozostają w dobrych stosunkach. 

Małgorzata Rozenek Majdan — Radosław Majdan

W 2013 roku media obiegła informacja, że Małgorzata i Radosław powiedzieli sakramentalne tak, w otoczeniu rodziny i  przyjaciół. Na weselu, które odbyło się w Konstancinie, nie zabrakło gwiazd ze świata show-biznesu. Na podstawie doświadczeń  wiązanych z organizacją wesela Małgosia wydała książkę Perfekcyjny ślub. 

Gdzie mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan?

Jak podaje viva.pl Malgorzata Rozenek-Majdan wraz z dziećmi i mężem mieszka na warszawskim Służewcu. 

Jak mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan? Wielbiciele gwiazdy zastanawiają się, w jakim stylu urządziła swoje gniazdko. Małgosia urządziła swoje mieszkanie z dbałością o każdy detal. Żaden element wystroju nie znalazł się w domu przypadkowo. Gwiazda TVN często publikuje zdjęć na swoim Instagramie i pokazuje luksusowe zdjęcia, wobec których trudno przejść obojętnie. Dom gwiazdy urządzony jest w nowoczesnym stylu. Dominują tam odcienie szarości i granatu, a podłoga jest w kolorze jasnego drewna. 

ZOBACZ ZDJĘCIA MAŁGORZATY ROZENEK:

małgorzata rozenek-majdan
instagram.com @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan od lat obecna jest w polskim show-biznesie.

malgorzata rozenek-majdan
instagram.com @m_rozenek

Gwiazda często publikuje zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. 

małgorzata rozenek-majdan
instagram.com @m_rozenek

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bracia Golec mają piękne żony. Czym zajmują się na co dzień?
  2. Edyta Górniak pokazała dom, w którym się wychowała. To ruina, gwiazda nie powstrzymała łez
  3. Natalia Klimas w ogniu krytyki! „Musiała wywalić brzuch, słabe” Gwiazda ostro odpowiedziała
  4. Jak odzyskać miłość? 10 skutecznych sposobów, by znów zaiskrzyło
  5. Aleksandra Kwaśniewska dostawała anonimy z pogróżkami. „Były tam teksty typu: twój ojciec jest mordercą”

 

Poprzedni artykułAgata Duda na spotkaniu z księżną Japonii. Pierwsza Dama nie popisała się stylizacją, internauci byli bezlitośni
Następny artykułIzotek wyleczył jej trądzik! Dziewczyna pokazała twarz po 100 dniach kuracji