Małgorzata Rozenek wybiera się na kolejne rodzinne wakacje. Okazuje się, że wycieczka wzbudza w rodzinie dużo emocji – jej mąż opublikował nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak wyrywa mu telefon.

 • Małgorzata Rozenek niedawno wróciła z rodzinnych wakacji ze Szwecji
 • Okazuje się, że rodzinę Majdanów czeka kolejna daleka wycieczka
 • Radosław Majdan opublikował niecodzienne nagranie, na którym celebrytka traci cierpliwość

Małgorzata Rozenek słynie ze swojego relacjonowania prywatnych szczegółów – niedawno na bieżąco relacjonowała rodzinną wycieczkę do Szwecji. Teraz z rodziną planuje kolejne wakacje. Radosław Majdan opublikował nagranie, na którym możemy zobaczyć poddenerwowaną celebrytkę, jak wyrwała mężowi telefon z ręki.

Wakacje Małgorzaty Rozenek

Niedawne wakacje Małgorzaty Rozenek-Majdan z rodziną wzbudziły dużo emocji. Perfekcyjna pani domu zdecydowała się pojechać do Szwecji kamperem, co spowodowało po drodze wiele komplikacji, o których informowała na swoim Instagramie.

Okazuje się, że teraz rodzina perfekcyjnej pani domu znowu wybiera się na odległą wycieczkę. Chwilę po powrocie ze Szwecji zdecydowali się do Włoch. Tym razem jednak postawili na tradycyjną formę transportu i wybrali się w podróż samolotem.

Planowanie wakacji często powoduje wiele nerwów – co można zobaczyć na najnowszym nagraniu na Instagramie. Radosław Majdan wrzucił nagranie żony z lotniska, na którym można zobaczyć jak ta traci cierpliwość.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Małgorzata Rozenek wyrwała telefon mężowi

Radosław Majdan próbował rozładować napiętą atmosferę poprzez nagrywanie filmików na swoim popularnym Instagramie. Influencerka siedziała i uzupełniała potrzebne dokumenty do wejścia na pokład samolotu, co wyraźnie ją stresowało.

W pewnym momencie Małgorzata Rozenek straciła cierpliwość do wybryków męża. Zasugerowała, by ten odłożył telefon i również zajął się uzupełnianiem danych, ten jednak kontynuował zabawę na Instagramie. Wówczas Małgorzata Rozenek delikatnie podniosła głos i wyrwała z ręki mężowi telefon.

Myślicie, że będą relacjonować swoją wycieczkę do Włoch tak jak ostatnio?

Źródło: Onet

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

   1. Kasia Cichopek pokazała brzuszek
   2. Pogrzeb ofiar Jacka Jaworka. Policja ochraniała żałobników
   3. Nie żyje Monika Kowalczyk