Małgorzata Rozenek znowu w ogniu krytyki! Żona Radosława Majdana zbulwersowała swoich fanów i ucieszyła przeciwników jednym zdjęciem, które wrzuciła na Instagram.

Celebrytka i influencerka ciągle angażuje się w reklamowanie nowych produktów. Bierze udział w licznych kampaniach promocyjnych. Czasem jednak obraca się to przeciwko niej – tak było i tym razem.

Małgorzata-Rozenek Majdan publikuje zdjęcie: burza w internecie

Rozenek postanowiła zaangażować się w kampanię reklamową kolejnej firmy – tym razem świadczącej usługi telemedyczne. Internauci mają jej za złe, że promuje produkty całkowicie spoza swojej branży. Ale to nie wszystko!

Na nowo rozgorzała dyskusja na temat wieku celebrytki. Wiele osób od dawna zastanawia się, ile naprawdę lat ma Rozenek. Zdjęcie, które opublikowała, według wielu internautów jest dowodem, że Małgorzata kłamie w sprawie swojego wieku.

Rozenek twierdzi, że urodziła się w 1978 roku. Internet jest jednak innego zdania – wiele osób donosi, że Perfekcyjna Pani Domu tak naprawdę ma o 10 lat więcej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Choć może to zaskakiwać, dla sporej grupy internautów ta kwestia wydaje się bardzo ważna. Dlatego kiedy Rozenek-Majdan opublikowała selfie bez retuszu i filtrów, w sieci zawrzało, a pod zdjęciem pojawiły się dziesiątki komentarzy.

Zdjęcie Małgorzaty Rozenek bez retuszu

Wielu internautów zaczęło wypominać celebrytce jej wiek, podkreślając, jak niekorzystnie wygląda na zdjęciu:

– Oj Gonia, coś ty wymęczona, takie czerwone oczy masz.
– Na innych zdjęciach to taka młoda, a tu jakoś staro wyszła.
– Chyba zapomnieli o retuszu.
– Ojej, trzeba było użyć jakichś filtrów. Coś tu nie wyszło.

Warto w tym miejscu dodać, że promowanie naturalnego wyglądu jest ostatnio coraz częstsze. Trend ten widać też na samym Instagramie. Wiele krajów wprowadza ustawy, zabraniające influencerom publikowania wyretuszowanych zdjęć.

Sami oceńcie, czy Małgorzata Rozenek-Majdan bez retuszu wygląda tak źle, jak opisują to internauci, czy też jest to zwyczajne zdjęcie, na którym jedynie widać naturalną fakturę skóry:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Źródło: se.pl, Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Komunikat Adama Niedzielskiego. Powiedział, co czeka nas w listopadzie i grudniu
    2. Przykry komunikat policji przed „Wszystkich Świętych” ws. cmentarzy
    3. Jak rozpoznać, że zbliża się śmierć? Organizm umierającego wysyła sygnały