Małgorzata Rozenek: Piotr Kraśko był jej niegdyś bardzo bliski. Obydwoje są obecnie nie tylko przykładnymi prezenterami, ale również rodzicami! Z pewnością mają wiele wspólnych tematów- praca w tej samej stacji, znajomi czy znani małżonkowie. Na temat relacji tej dwójki od dawna dyskutowano na korytarzach branżowych eventów, a oni nigdy tego nie skomentowali. Czy piękną prowadzącą Projekt Lady i dziennikarza Dzień Dobry TVN łączyło coś więcej niż kontakty zawodowe?  

2013 rok był pełen niespodzianek, a jedną z największych była niewątpliwie publikacja wspólnego zdjęcia Małgorzaty Rozenek i Piotr Kraśki. W tamtym okresie popularna obecnie gwiazda Azji Express nie była na tyle sławna, żeby toczyć na ten temat dyskusje. 

Małgorzata Rozenek: Piotr Kraśko kiedyś się przyjaźnili

Choć Małgorzata Rozenek z pewnością może obecnie mówić o wielkim szczęściu, jaki daje jej związek z Radosławem Majdanem, kilka lat temu jeszcze nie była zakochana w innym mężczyźnie. Do 2013 roku była w związku małżeńskim z Jackiem Rozenkiem, jednak potem łączyło ich tylko wspólne nazwisko. Tego samego roku, w którym się rozstali, czasopismo Życie na Gorąco miało już gotowy temat na okładkę – wspólny wyjazd Piotra Kraśki i Perfekcyjnej Pani Domu nad polskie morze

Wtedy dyskutowano, czy jest to jedynie przyjacielski wypad w celu powdychania leczniczego jodu, czy raczej romantyczna podróż. Małgorzata Rozenek: Piotr Kraśko zmierzał na zdjęciu z gazety późną porą do tego samego hotelu, co ona. Taki kadr dał podwaliny pod szeroko komentowany romans. Jednak sami zainteresowani nigdy nie odnieśli się do plotek, jakoby miało ich łączyć coś więcej niż przyjaźń.

Teraz, po kilku latach od tej słynnej publikacji obydwoje mogą pochwalić się udanym życiem prywatnym. Kraśko związany jest od dłuższego czasu ze swoją żona, Karoliną, z kolei Instagram Rozenek konsekwentnie przypomina nam o niezwykłym uczuciu, który łączy gwiazdę z Radosławem Majdanem.

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Małgorzata Rozenek: Piotr Kraśko
Fot.: m_rozenek/ Instagram 

Małgorzata Rozenek: Piotr Kraśko to jej przyjaciel z TVN. Obecnie gwiazda prowadzi dom pełen miłości ze swoim mężem, Radosławem Majdanem. 

1
2
3
4
Poprzedni artykułBrowar Hoplala. Finezyjne piwo dla każdej kobiety
Następny artykułIna Benita urodziła syna w więzieniu. Jego ojcem był niemiecki oficer
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.