Na Instagramie Małgorzaty Rozenek pojawiło się słodkie nagranie, na którym widać, jak jej i Radosława Majdana najmłodszy synek, Henio stawia swoje pierwsze kroki w życiu. Wszystko wydarzyło się we środę, 23 czerwca w przerwie meczu Szwecja – Polska w ramach UEFA Euro 2020. Tata chłopca nie krył swojej wielkiej dumy.

Czerwiec to wyjątkowy miesiąc w życiu Rozenek i Majdana. Dziesiątego mały Henio obchodził swoje 1 urodziny, a zaledwie 13 dni później zaczął chodzić. 

Syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana zaczął chodzić

Henio Majdan jest jednym z najczęstszych gości mediów społecznościowych jego rodziców, których wspólnie obserwuje ponad 1,6 miliona użytkowników Instagrama. Można pokusić się o twierdzenie, że mały chłopiec powoli wyrasta na gwiazdę pokroju jego rodziców.

Mijają tygodnie i popularność Henia tylko wzrasta, a filmy, takie jak zamieszczone dwa dni temu przez jego mamę tylko ją podbijają. Perfekcyjna pokazała jak jej najmłodszy synek samodzielnie stawia pierwsze kroki w swoim życiu. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

–  RADZIU @r_majdan w przerwie meczu, w dniu Taty, Twój syn zaczął chodzić!!!! Taki dostałeś od syna prezent. Wracaj szybko – napisała Małgorzata Rozenek w opisie do opublikowanych filmów.

Radosław Majdan dumny z syna

Rozenek uwielbia dzielić się swoimi przeżyciami rodzinnymi i zawodowymi w mediach społecznościowych, jednak zdecydowanie przewyższają te pierwsze. Nic dziwnego zatem, że na Instagramie zamieściła także tak wyjątkowy moment w życiu swojego synka.

W komentarzach pojawiło się wiele komplementów na temat chłopca, ale również jego rodziców. Jednym z komentujących był Radosław Majdan, który prawdopodobnie mecz oglądał poza domem, mimo że wcześniej jego żona zamieściła fotkę w koszulkach reprezentacji. 

– To najlepszy prezent jaki mogłem sobie wymarzyć. Nie chcąc nic sugerować kochanie, ale skoro nasz Synek zaczął chodzić w dzień ojca, podczas meczu naszej Reprezentacji, to chyba… – napisał były bramkarz reprezentacji Polski w piłkę nożną.

Też uważacie, że to najlepszy prezent, jaki mógł otrzymać Majdan? Bez wątpienia ma wielkie powody do dumy. Szkoda, że wynik meczu nie był taki, o jakim marzyliśmy

Zobacz wideo i zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek pokazała światu moment, w którym jej syn stawia pierwsze kroki.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Henio Majdan zaczął chodzić w Dzień Ojca, co było wymarzonym prezentem dla Radka Majdana.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z oficjalnego Instagrama Małgorzaty Rozenek, gdzie znajdziecie dużo więcej zdjęć i nagrań z jej udziałem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Jarosław Kuźniar przeszedł znaczną metamorfozę. Już nie wygląda tak, jak kiedyś
  2. Nie żyje Sebastian Duda. Zmarł nagle w wieku 43 lat
  3. Dworczyk przekazał niebywałą wiadomość. Gorszych wieści nie mogliśmy się spodziewać

Źródło: instagram.com

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl