Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Rozenek kolejny raz obchodzi 40-te urodziny
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 26.05.2018 14:56

Małgorzata Rozenek kolejny raz obchodzi 40-te urodziny

Małgorzata Rozenek
Screen zhttps://www.instagram.com/m_rozenek/?hl=pl

Małgorzata Rozenek to gwiazda, której wiek chyba już na zawsze pozostanie zagadką. Choć od 40 urodzin Małgosi minęło już sporo czasu, to w ostatnim wywiadzie Rozenek zdradziła, że wyprawia huczną imprezę z okazji… swoich 40 urodzin! Których z kolei? Naprawdę ciężko się doliczyć.

Małgosia Rozenek przeżyła trudne chwile w programie Iron Majdan ze swoim mężem – Radosławem. Po zakończeniu programu Rozenek postanowiła wyprawić huczną imprezę z okazji swoich urodzin, które Gosia będzie obchodziła 1 czerwca. Choć, jak sama przyznaje, na początku miała to być skromna i kameralna impreza, finalnie Rozenek złapała wiatr w żagle i zorganizowała urodzinową zabawę na  ponad 100 osób!

Małgorzata Rozenek planuje imprezę urodzinową

Małgosia na zwieńczenie swojej ciężkiej pracy postanowiła zaszaleć. Jej 40 urodziny będą wyprawione z naprawdę wielkim rozmachem, choć jak z pewnością nasza i wasza pamięć sięga, będą to kolejne 40 urodziny. Co prawda, damy nie powinno się pytać o wiek, a skoro Rozenek jest prowadzącą program Projekt Lady, to można jej te kłamstwa wybaczyć.

Rozenek jest bardzo podekscytowana zbliżającą się urodzinową imprezą i postanowiła podzielić się jej szczegółami w rozmowie z Faktem.

– Wyprawiam imprezę w ogrodzie. Będzie dużo białych hortensji i peonii. Mnóstwo świec. No i prosecco będzie się lało litrami. Początkowo mieliśmy zaprosić niewielu znanych znajomych, ale jednak będzie ponad sto osób. Będzie Hania Lis, Aga Woźniak-Starak. Mimo plotek nie straciłyśmy kontaktu – zdradziła Małgorzata.

Najwyraźniej przyjaźń show-biznesowych trojaczek kwitnie, a Małgosia dopilnowała, aby klimat urodzin był wyjątkowy. Zabawa urodzinowa Rozenek z pewnością będzie szampańska, biorąc pod uwagę lejące się litrami prosecco.

– Strasznie fajnie jest wejść w czterdziestkę z takim poczuciem szczęścia i spełnienia, jakie mam teraz – dodała szczęśliwa gwiazda.

Z pewnością Radosław Majdan już szykuje jakiś wyjątkowy prezent dla swojej pięknej i wiecznie młodej żony.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Biedroń rozpętał burzę roku. Zdradził kto jest PIERWSZYM GEJEM RP „z kotem”
  2. Grażyna Torbicka pokazała zdjęcie na swoje 59. urodziny. „Absolutnie nie wygląda na swój wiek”
  3. Cała Polska mówi o tym, co założył na siebie Michał Szpak. Koncert zrobił furorę

Źródło: pudelek.pl