Małgorzata Rozenek: wiek gwiazdy od wielu lat wzbudza wielkie kontrowersje. Media spekulują nad datą jej urodzin i snują kolejne teorie na ten temat. Niedawno Rozenek ogłosiła, że nagrodzi MILIONEM osobę, która udowodni, że nie urodziła się w 1978 roku. Poznajcie szczegóły!

Małgorzata Rozenek: wiek Perfekcyjnej Pani Domu to prawdziwa tajemnica! Gwiazda uparcie twierdzi, że ma 40 lat, chociaż na temat jej wieku rozpisują się kolorowe magazyny, podważając autorytet gwiazdy w tej kwestii. Można odnieść wrażenie, że wiek celebrytki to największa tajemnica polskiego show-biznesu.

Ile lat ma Małgorzata Rozenek?

Na to pytanie zna odpowiedź tylko sama zainteresowana, chociaż uparcie twierdzi, że urodziła się w 1978 roku. Niedawno jedna z fanek zamieściła komentarz na Instagramie, w którym zasugerowała, że Rozenek ma więcej niż czterdzieści lat. Sama zainteresowana stanowczo zareagowała:

– Kochana, daję milion złotych osobie, która udowodni, że nie urodziłam się 01.06.1978 – oznajmiła Małgorzata.

Na światło dzienne wychodzą coraz to nowe informacje dotyczące wieku gwiazdy TVN, a ludzie tworzą rozliczne teorie na temat tego, ile wiosen ma Małgorzata. 

Małgorzata Rozenek: wiek gwiazdy to istna tajemnica!

Chociaż powszechnie uznaje się, że kobiet nie powinno pytać się o wiek, data urodzin Rozenek nadal budzi ogromne wątpliwości. Gosia uparcie twierdzi, że urodziła się pod koniec lat osiemdziesiątych, jednak fani mają co do tego mnóstw wątpliwości.

Na swoim profilu na Instagramie  celebrytka chętnie publikuje zdjęcia z życia codziennego i zdarza się, że spotyka się z krytyką ze strony fanów, którzy zarzucają jej korzystanie z zabiegów upiększających. Małgorzata dba o swoją urodę i poddaje się licznym zabiegom medycyny estetycznej, by jak najdłużej zachować młody i świeży wygląd, dlatego tak trudno określić, ile dokładnie lat ma gwiazda. Nie ma wątpliwości co do tego, że Perfekcyjna Pani Domu chce ukryć upływ czasu i w tym celu walczy z grawitacją. W swojej walce jest na tyle skuteczna, że ciężko jednoznacznie stwierdzić, w jakim jest wieku. Można śmiało stwierdzić, że ma wręcz obsesję na punkcie swojego wyglądu. Jak myślicie, Małgosia naprawdę przekaże milion złotych temu, kto udowodni, że jej data urodzin jest inna? Z zapartym tchem czekamy na rozwiązanie tej enigmatycznej kwestii! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata rozenek: wiek
instagram.com @m_rozenek

Jak sądzicie, ile naprawdę lat ma Małgorzata Rozenek?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKim jest partner Barbary Nowackiej? Ta informacja mocno was zaskoczy
Następny artykułNatalia Siwiec kiedyś. Gwiazda jest nie do poznania. ZDJĘCIA