Niemal całe lato mówiono o tym, że Małgorzata Rozenek ma zostać prowadzącą „Dzień Dobry TVN”. To się faktycznie ziściło i prezenterka ma już za sobą kilka poprowadzonych wydań programu. Mogła więc wypowiedzieć się szczerze na temat pracy tego typu. 

W rozmowie z reporterką „Świata Gwiazd” nie tylko oceniła to, jak jej się pracuje, ale też odsłoniła nieco kulis programu. Okazuje się, że na show składa się praca ogromnego zespołu. Prowadzący są jedynie wierzchołkiem góry lodowej.

Małgorzata Rozenek o pracy w „Dzień Dobry TVN”

Gdy reporterka zapytała się Małgorzaty Rozenek o potencjalne minusy pracy w telewizji śniadaniowej, można było spodziewać się, że wśród nich prezenterka wymieni choćby wczesne wstawanie czy stres związany z emisją na żywo. Jej odpowiedź była jednak zgoła inna.

– Szczerze? Nie ma dla mnie minusów praca w śniadaniówce. Żadnych — stwierdziła bez zawahania Rozenek.

Dalej prezenterka stwierdziła, że czasem marzenia, gdy już się spełniają, nie smakują tak, jak sobie wyobrażaliśmy. Przyznała, że obawiała się, że tak może być z pracą w śniadaniówce, która była jej celem. Jak teraz stwierdza, jest jednak jeszcze lepiej, niż sądziła.

Małgorzata Rozenek o kulisach „Dzień Dobry TVN”

– Nie zapominajmy o tym, że „Dzień Dobry TVN” to nie są tylko prowadzący — zaczęła Małgorzata Rozenek, tłumacząc specyfikę współpracy przy programie.

Jak dalej wytłumaczyła, za prezenterami show stoi cały sztab ludzi, który dba o to, by program śniadaniowy był przygotowany jak najlepiej. Zaznaczyła, że na zespół składają się producenci, wydawcy wynajdujący tematy, a także reporterzy i redaktorzy, którzy je przygotowują.

– Cała redakcja bardzo nas wspiera i czujemy to z Krzysztofem — skwitowała Rozenek, komplementując współpracowników.

Zobacz wywiad z Małgorzatą Rozenek:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Dzień dobry TVN”. Małgorzata Rozenek zalicza kolejną wpadkę. Przerosło ją założenie poszewki na kołdrę
  2. Dagmara Kaźmierska ma dosyć ludzi, nie chce być już sławna. „Nie jestem małpą w klatce”
  3. Wielka wpadka ekipy Katarzyny Dowbor? Fani programu „Nasz nowy dom” pierwszy raz tak rozczarowani remontem

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl