Małgorzata Rozenek: wykształcenie jest niezwykle ważne dla prezenterki. Włożyła wiele wysiłku w zdobycie upragnionego tytułu naukowego. Jednak los chciał, że ostatecznie związała swoją ścieżkę zawodową z telewizją. Co studiowała? Będziecie pod wrażeniem – skończyła poważny kierunek. 

Chociaż nigdy nie studiowała dziennikarstwa, niewielu absolwentów tego kierunku może pochwalić się taką charyzmą i popularnością, jak Małgorzata Rozenek. Wykształcenie, które zdobyła, umożliwiłoby jej podjęcie dobrze płatnego zajęcia. Mimo to postanowiła zaryzykować i spróbować swoich sił w czymś zupełnie innym. I trafiła w dziesiątkę! Dziś ma setki tysięcy fanów w całym kraju, a jej programy biją rekordy popularności. Nic nie zapowiadało, że ta poważna studentka podbije show-biznes. Co studiowała? Będziecie zszokowani!

Jakie wykształcenie ma Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek jest absolwentką prawa. Uzyskała tytuł magistra na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jednak to nie zaspokajało jej ambicji. Próbowała uzyskać tytuł doktora i wszystko było na dobrej drodze, gdy nieoczekiwanie wygrała casting do programu Perfekcyjna Pani Domu.

Co ciekawe, gwiazda wcale nie porzuciła myśli o zdobyciu upragnionego doktoratu. Jednak na razie zwyczajnie brakuje jej na to czasu, ponieważ będzie musiała rozpocząć cykl od nowa. 

– Przyjdzie taki moment, że ja obronię swój doktorat, który teraz będę już musiała napisać od nowa, studia doktoranckie będę musiała zrobić od nowa, ponieważ one są ważne tylko cztery lata, a ten czas już dawno minął. Ale zrobię to na pewno, bo po pierwsze obiecałam moim rodzicom, po drugie – bo się przyzwyczaiłam do tej myśli, że jestem doktorem prawa – cytuje prezenterkę portal plejada.pl

Małgorzata Rozenek: wykształcenie

Zanim Małgorzata Rozenek rozpoczęła studia, przez wiele lat uczęszczała do szkoły baletowej. Dziś przyznaje, że to doświadczenie nauczyło ją wytrzymałości, konsekwencji oraz porządku, które zaprocentowały w przygodzie z telewizją. Nie zdecydowała się jednak na karierę zawodowej tancerki, w przeciwieństwie do swojego brata, Michała Kostrzewskiego, który ma na koncie wiele międzynarodowych sukcesów. 

Wyobrażacie sobie Małgorzatę Rozenek w roli prawniczki? Na pewno świetnie by sobie poradziła!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata rozenek wykształcenie
fot. instagram.com @m_rozenek

Małgorzata Rozenek: wykształcenie jest dla niej niezwykle istotne. Wybrała ambitny kierunek studiów.