Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się nagraniem z siłowni. Perfekcyjna Pani Domu pokazała, w jaki sposób spędza swój wolny czas i dodała motywacji wszystkim swoim fanom. Wideo, na którym nowa prowadząca śniadaniówkę wyciska siódme poty na siłowni, naprawdę może zaskoczyć.

Od kilku miesięcy wszystkie media mówią tylko o tym, jak Małgorzata Rozenek spełnia się w roli nowej prowadzącej program „Dzień Dobry TVN”. Gwiazda ma za sobą już kilka występów u boku Krzysztofa Skórzyńskiego, podczas których była bacznie obserwowana przez internautów. Perfekcyjna Pani Domu stała się ofiarą krytycznych komentarzy z powodu kilku wpadek, jakie zaliczyła na planie porannego show.

Gwiazda nie zwalnia jednak tempa i cały czas stara się pracować, aby coraz lepiej radzić sobie w roli prowadzącej. Co więcej, Małgorzata Rozenek pilnie pracuje również nad swoim wyglądem i zgrabną sylwetką. Właśnie pochwaliła się nagraniem z siłowni, na którym widzimy, jak wyglądają jej ćwiczenia.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się nagraniem z siłowni

Perfekcyjna Pani Domu jest bardzo aktywna w swoich social mediach i z chęcią dzieli się z fanami szczegółami swojej codzienności. Jakiś czas temu poinformowała ich, jak po skończonej pracy na planie „Dzień Dobry TVN” wraz z mężem i dziećmi utknęła w swoim samochodzie — ulubionym miejscu zabaw jej synka Henia.

Teraz gwiazda pochwaliła się swoim fanom, w jaki sposób ćwiczy na siłowni. To nie pierwszy raz, kiedy prezenterka dodaje na swój profil na Instagramie nagrania z treningów, dzięki którym może poszczycić się swoją idealną sylwetką. Nie inaczej było tym razem, kiedy Małgorzata Rozenek dodała filmik, na którym widzimy, jak dba o swoją formę.

Małgorzata Rozenek urzekła fanów swoją determinacją

W opisie nagrania zaznaczyła, że doszła już do takiego momentu, że jest zbyt daleko, aby przerwać. Te kilka słów może być świetnym sposobem na zmotywowanie wszystkich, którzy ociągają się z rozpoczęciem treningów albo myślą nad ich przerwaniem.

W komentarzach nie brakuje słów uznania pod adresem prowadzącej „Dzień Dobry TVN” oraz komplementów na temat jej zgrabnej sylwetki i ogromnej motywacji.

„No nie wytrzymam — szacunek! Mimo że wczoraj myślałam, że zdechnę na treningu, dziś muszę iść znowu! Robisz mi dzień Małgosiu”

Tytan pracy”

„To są najlepsze Pani reelsy! Uwielbiam patrzeć na te wszystkie ćwiczenia i jestem mega dumna ze wszystkich, którzy są tacy zawzięci” – czytamy komentarze pod postem Małgorzaty Rozenek na Instagramie.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Dzień dobry TVN”. Małgorzata Rozenek musiała skorzystać z pomocy specjalisty. Zrobiła to dla widzów
  2. „Dzień Dobry TVN”: Wzburzona Drzyzga zaczęła ostro mówić prosto do kamery. „Przepraszam, ale poniosło mnie”
  3. Na widok Magdy Gessler można było zwariować. Miała na sobie 15 metrów materiału, 8 warstw tiulu i pióra

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.