Małgorzata Rozenek z okazji świąt wielkanocnych opublikowała na swoim profilu serię zdjęć z rodzinnego spotkania. Na opublikowanych fotografiach możemy podziwiać Radosława Majdana i dzieci gwiazdy, jednak uwagę wszystkich skradł malutki Henio. Fani zaniepokoili się jego wyrazem twarzy. 

Najmłodszy syn Małgorzaty Rozenek zawrócił uwagę wielu fanów odwiedzających profil prezenterki. Chłopczyk nie wyglądał na zadowolonego, co się stało? 

Małgorzata Rozenek pokazała, jak spędza święta

Małgorzata Rozenek pokazała, jak w tym roku celebruje ten wyjątkowy czas Wielkanocy, który przez pandemię koronawirusa niestety nie jest do końca taki, jak byśmy pragnęli. Jak widać, mimo trudności gwiazda starała się wraz z rodziną stworzyć świąteczny nastrój. 

Kilka fotografii z niedzielnego świętowania trafiło do sieci. Na zdjęciach mamy okazję podziwiać męża gwiazdy – Radosława Majdana, który zaprezentował się dziś w niezwykle eleganckiej kreacji. Uwagę zwraca szykowna kamizelka, która podkreśla jego wysportowane ciało. 

Na zdjęciach pojawiły sie również roześmiane dzieci, szczególną uwagę internautów przykuł mały Henio. Na jednym z kadrów chłopiec ma skwaszoną minę. Fani zaniepokoili się wyrazem jego twarzy. 

Henio Majdan skradł uwagę wszystkich

Mimo wszechobecnej radości i przyjaznej atmosfery Henio Majdan nie był do końca zadowolony. Na jednym ze zdjęć, na którym pozuje wraz ze swoimi rodzicami, ma wyraźnie niezadowoloną minę.

Internauci od razu zwrócili na niego uwagę:

Na przedostatnim zdjęciu coś Henio się zdenerwował  -skomentowała jedna z internautek. 

Na przedostatnim Henio jaki wzrok – stwierdziła kolejna. 

Trzeba przyznać, że mina Henia jest zabójcza. Chłopiec wie, jak zwrócić na siebie uwagę!

Zobacz zdjęcia:

małgorzata rozenek
fot. https://www.instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek pokazała, jak spędza święta. 

 

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.