Małgorzata Rozenek całkiem niedawno dołączyła do zespołu prowadzących programu „Dzień Dobry TVN”. Sama prezenterka wielokrotnie powtarzała, że praca w tej śniadaniówce była jej zawodowym marzeniem, które wreszcie udało się spełnić.

Co zrozumiałe, sama jest z tego powodu przeszczęśliwa, ale tego optymizmu nie podzielają widzowie programu. W sieci pojawia się coraz więcej krytyki związanej z jej osobą. Niektórzy widzowie wręcz rezygnują przez nią z programu.

„Dzień Dobry TVN”: widzowie narzekają na Małgorzatę Rozenek

Nowa prowadząca ma już za sobą kilka występów na żywo i obiektywnie można stwierdzić, że nie zaprezentowała się w nich źle. Zdarzały jej się drobne przejęzyczenia, ale w takich programach przecież regularnie mają one miejsce i to w przypadku każdego prezentera.

Mimo to opinia sporej części widzów na temat pracy Rozenek jest jednoznacznie zła. Widać to szczególnie pod ostatnim postem w mediach społecznościowych programu. Producenci poinformowali tylko widzów, że dziś show prowadzi właśnie Rozenek, a w sekcji komentarzy pojawiła się lawina krytyki i przykrych wiadomości.

Oglądam tylko, jak prowadzą inne pary, dzisiaj nie ze względu na tę panią stwierdza szczerze jedna z widzek.

– Włączyłam i wyłączam i idę na spacer mimo padającego deszczu — dosadnie wyraża swoje zdanie inna z internautek.

– Perfekcyjna jest tak zestresowana, że i mnie się udziela. Źle się to ogląda — brzmi kolejny z krytycznych komentarzy.

Oglądam program i muszę stwierdzić, że z odcinka na odcinek pani Małgosia coraz gorzej sobie radzi z wprowadzeniem programu, a myślałam, że będzie odwrotnie — ocenia następna widzka.

Czy „Dzień Dobry TVN” ociepla wizerunek Rozenek?

Nie ma wątpliwości, że Małgorzatę Rozenek z telewizją śniadaniową łączy poważna umowa, dlatego nawet w obliczu niezadowolenia widzów producenci nie będą mogli tak po prostu się jej pozbyć. Internauci sugerują, że osoby odpowiedzialne za show, chcą problem rozwiązać w inny sposób.

Jedna z widzek stwierdziła pod wspomnianym postem, że oficjalny profil show kasuje te komentarze, które są niepochlebne względem Rozenek i w ten sposób producenci chcą zamieść niezadowolenie widzów pod dywan. Zauważyliście coś podobnego?

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Dzień dobry TVN”. Małgorzata Rozenek musiała skorzystać z pomocy specjalisty. Zrobiła to dla widzów
  2. „Dzień Dobry TVN”: Wzburzona Drzyzga zaczęła ostro mówić prosto do kamery. „Przepraszam, ale poniosło mnie”
  3. Na widok Magdy Gessler można było zwariować. Miała na sobie 15 metrów materiału, 8 warstw tiulu i pióra

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl