Małgorzata Socha postanowiła uchylić kilka rąbków tajemnicy na temat swojego małżeństwa z Krzysztofem Wiśniewskim. Jak do tej pory niewiele wiedziało się o jej życiu prywatnym, czy mężu. Jednak jedna rozmowa odmieniła wszystko, fani aktorki nie mogli uwierzyć w jej słowa. Niektórzy z pewnością oglądali z zapartym tchem.

Małgorzata Socha postanowiła ujawnić w końcu nieco więcej informacji o swoim małżeństwie. Wspomina, że w pewnym momencie jej mama „musiała wziąć sprawy w swoje ręce”.

Małgorzata Socha: mąż

Małgorzata Socha ostatnio wystąpiła w internetowym programie Izabeli Janachowskiej Śluby gwiazd, który była tancerka prowadzi na platformie You Tube. Kilkanaście godzin temu do sieci trafił nowy odcinek z Sochą w roli głównej. Jak wyglądały m.in. jej zaręczyny? O wszystkim opowiedziała.

Mężem Małgorzaty Sochy jest Krzysztof Wiśniewski. Para pobrała się w 2008 roku oraz doczekała się trójki dzieci: Zosi, Basi i Stasia. Aktorka zakochała się w mężu, kiedy miała 16 lat i przyznała, że na początku była to „wakacyjna miłość”.

— Poznaliśmy się na wakacjach i żadne z nas nie myślało, że to będzie związek na całe życie. To była tak zwana miłość wakacyjna, ale jak się okazało, ciągnęło nas do siebie. Na początku to był kolega, przyjaciel — mówiła.

Dodała, że po kilku latach, już na studiach, ponownie się spotkali. To właśnie wtedy nadarzyła się okazja, by ta relacja przerodziła się w coś głębszego i dużo bardziej poważnego.

  1. Co się dzieje z Justyną Pochanke? Nikt nie miał pojęcia, smutne doniesienia wyszły na jaw
  2. Już pewne, rzecznik rządu potwierdza. Chodzi o swobodne przemieszczanie się
  3. Zwykła moneta z PRL? Tylko pozornie, możesz na niej zarobić fortunę

Małgorzata Socha: zaręczyny

W programie nie mogło również zabraknąć historii o zaręczynach, bez których nie byłoby w ogóle żadnego ślubu. Małgorzata Socha nie ukrywała, że dawała swojemu mężowi delikatne znaki, że chciałaby już zostać jego żoną. Uważa, że mężczyźni w obecnych czasach „boją się poważnych deklaracji”.

— […] jest takiego, że to kobieta w pewnym momencie musi mężczyznę tak „popchnąć” w tym jedynym dobrym i słusznym kierunku. No to ja go „popchnęłam” w stronę deklaracji. Krążyłam wokół sklepów z biżuterią, pokazałam mu pierścionek, o jakim bym marzyła, gdyby ewentualnie zaświtało mu coś w głowie, że chce się ze mną ożenić — powiedziała.

Wspominała, że ich zaręczyny odbyły się w jej rodzinnym domu. Pomimo, że na to czekała, jej mąż bardzo ją zaskoczył. Małgorzata Socha dodawała, że w nerwowych sytuacjach reaguje śmiechem. Na szczęście mama Małgosi w samą porę postanowiła pomóc uratować romantyczną chwilę.

— Moja mama wzięła sprawy w swoje ręce i po prostu wzięła ten pierścionek, założyła mi na palec i powiedziała: „No, dobrze, dobrze, ładnie wygląda. Małgosia się zgadza”. A my tak staliśmy i trochę histerycznie się śmialiśmy — wspomina.

Przypuszczalibyście, że tak właśnie wyglądały zaręczyny znanej polskiej aktorki?

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Małgorzata Socha
fot. youtube.com/Wedding Dream – Izabela Janachowska

Małgorzata Socha wzięła udział w programie Izabeli Janachowskiej Śluby gwiazd.

Małgorzata Socha
Fot. instagram.com/malgosia_socha/

Aktorka wzięła ślub w 2008 roku.

Małgorzata Socha
fot. instagram.com/malgosia_socha

Jej mężem jest Krzysztof Wiśniewski.

Tutaj możecie obejrzeć całą rozmowę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bardzo bliskie spotkanie z morskim stworem. Nagranie „połknięcia” kajakarek podbija internet
  2. Pilna wiadomość od Ryanair. Czasu jest mało, zostało kilkanaście godzin
  3. Zagadka, która jest prawie niemożliwa do rozwiązania. Wśród sów ukryty jest kot, 98% osób go nie zauważa
  4. Ginekolog: „Większość moich pacjentek popełnia jeden błąd. Mam dość, zacznijcie w końcu myśleć”
  5. Kinga: ”Sprzątałam domy najbogatszych. Powiem wam co się tam wyprawia, normalnemu człowiekowi zrobi się słabo”
  6. Rodzice mogą być spokojni. Decyzja ws pieniędzy z KRUS już zapadła
  7. Potrzebujesz tylko 3 składniki i kilka złotych, by stworzyć błyskawiczne ciasto, które olśni domowników. Idealne dla łasuchów

Źródła: youtube.com, jastrzabpost.pl

 

Poprzedni artykułMateusz Morawiecki już nie wytrzymał. Padły ostre słowa do wszystkich Polek i Polaków
Następny artykułDziś wchodzą w życie zaostrzone restrykcje. Co z fryzjerem, czy kosmetyczką? Znamy szczegóły
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl