Małgorzata Socha wczoraj podczas uroczystej gali odebrała Telekamerę dla najlepszej aktorki. Niedługo potem za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych podzieliła się tym, co działo się po oficjalnej imprezie. Widok mógł niektórych zaskoczyć. Okazało się bowiem, że aktorka spędziła wieczór w dość skromny sposób z kubkiem herbaty lub soku i pudełkiem, wypełnionym jakimś przysmakiem.

Wczorajszy wieczór był naprawdę wyjątkowy. Wiele gwiazd zostało docenionych za swoje zasługi na ekranie. Wśród nich również Małgorzata Socha, która także została szczególnie wyróżniona. Aktorka pokazała, co działo się, kiedy zeszła ze sceny i znalazła się w domowym zaciszu.

Telekamery: Małgorzata Socha

Małgorzata Socha odebrała wczoraj Telekamerę dla najlepszej aktorki. Jak widać, gwiazda niezmiennie od wielu lat cieszy się sympatią widzów. Aktorka, odbierając nagrodę, zaprezentowała zjawiskową kreację.

Małgorzata Socha wybrała pudrowy zestaw – dopasowane spodnie i żakiet z ciemną oblamówką. Do tego dobrała koszulę w podobnym odcieniu, wiązaną pod szyją. Całość prezentowała się fenomenalnie.

Kiedy Małgorzata Socha odbierała nagrodę, skierowała się do swoich najbliższych. Podkreślała, że gdyby nie jej mąż, nie udałoby jej się pogodzić pracy z obowiązkami domowymi. Podziękowania zamieściła również na swoim Instagramie:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-Kochanie dziękuję Ci, że jesteś, że mnie wspierasz i że dzięki Tobie to wszystko się spina (w naszej terminologii) – napisała aktorka.

W dalszej części kilka słów skierowała do samych widów:

-Uwielbiam swoją pracę i ludzi, z którymi pracuję. Bo w końcu film, serial to praca zespołowa. Ale gdyby nie Wy – widzowie i fani – nie byłoby mnie tu, gdzie jestem.

Oprócz podziękowań na profilu Małgorzaty Sochy pojawiło się także zdjęcie z jej „prywatnego bankietu” po „Telekamerach”.

„Prywatny bankiet”

Małgorzata Socha podzieliła się zabawnym zdjęciem, ukazującym, co działo się po „Telekamerach”. Jak widać, aktorka w skromny sposób spędziła pozostałą część wieczoru.

Na opublikowanym kadrze widzimy naszą gwiazdę, której towarzyszy pokaźna statuetka, kubek kompotu lub herbaty i pudełko, w którym znajduje się coś do jedzenia.

Socha z szerokim uśmiechem pozowała w domowej scenerii. Do zdjęcia dołączyła zabawny podpis „Mój prywatny bankiet”.

Spodziewaliście się takich widoków? Jeszcze raz gratulujemy nie tylko Gosi, ale również pozostałym wyróżnionym gwiazdom.

Zobacz zdjęcie:

Małgorzata Socha
fot. https://www.instagram.com/malgosia_socha/

Małgorzata Socha pokazała, co działo się u niej po „Telekamerach”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przemek Kossakowski z Telekamerą. Fani ,,Down the road” ruszyli z gratulacjami
  2. Pogrzeb Krzysztofa Pendereckiego nadal się nie odbył. Kompozytor zmarł niemal rok temu
  3. Czy uczniowie wrócą do szkół w kwietniu? Minister edukacji zabrał głos

Źródło: instagram.com

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.