Małgorzata Socha w końcu rozwiała wszelkie wątpliwości. Już wiadomo, że BrzydUla niebawem wróci na antenę telewizji TVN! Cieszący się ogromnym zainteresowaniem serial, doczekał się kontynuacji. Prace miały rozpocząć się już w kwietniu, jednak z przyczyn oczywistych zostały przesunięte w czasie. Mimo to już oficjalnie wiadomo, że przygody BrzydUli, wkrótce ponownie pojawią się na ekranie!

Już jakiś czas temu w sieci pojawiły się pogłoski, że Brzydula wróci na antenę telewizji TVN. Jednak ostatnio plotki zostały potwierdzone przez Małgorzatę Sochę, podczas rozmowy w programie Dzień Dobry TVN. Odtwórczyni roli Violetty przekazała, że już na kilka tygodni ruszą prace na planie. 

BrzydUla ponownie w TVN

Serial BrzydUla ostatni raz był emitowany w 2009 roku. Po ponad dekadzie podjęto decyzję o kontynuacji lubianej produkcji. Scenarzystą projektu był Piotr Jasek i prawdopodobnie kolejny sezon BrzydUli również wyjdzie spod jego ręki. Jakiś czas temu, podczas wywiadu Julia Kamińska wspominała, że intensywnie pracuje z Jaskiem nad scenariuszem do BrzydUli. Wygląda na to, że już niedługo będziemy mogli podziwiać efekty ich pracy! 

Podczas wizyty w programie Dzień Dobry TVN z okazji swoich 40. urodzin, Małgorzata Socha oficjalnie poinformowała, że za kilka tygodni rozpoczną się prace na planie serialu. Pierwotnie, rozpoczęcie nagrań planowano na kwiecień, jednak epidemia koronawirusa pokrzyżowała trochę plany producentów. 

– W czerwcu ruszamy, więc mam nadzieję, że od września będziemy na antenie i będzie już można oglądać BrzydUlę – powiedziała Małgorzata Socha, jak podaje swiatseriali.interia.pl. 

  1. Nadchodzi wiadomość, która zmieni życie Polaków. Właśnie spełnił się dla nas najczarniejszy scenariusz
  2. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło. W Polsce padł właśnie rekord
  3. Agnieszka Chylińska próbowała ukryć prawdę przed mediami. Mąż artystki to jej największa tajemnica

Małgorzata Socha znów pojawi się na ekranie 

Małgorzata Socha w serialu BrzydUla wcielała się w rolę dość osobliwej Violetty. Violetta Kubasińska była postacią przebojową i niewątpliwie zwracała na siebie uwagę widzów. Była sekretarką Marka Dobrzańskiego, prezesa domu mody Febo&Dobrzański. Swoją posadę zyskała dzięki zażyłej relacji z żoną wspomnianego prezesa. 

2. sezon serialu zakończył się happy endem. Ula i Marek wyznali sobie miłość, a Paulina i Aleksander wrócili na stałe do Włoch. Jesteście ciekawi, jak rozwinie się uczucie między Ulą a Markiem? Bo my bardzo!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Socha
instagram.com/malgosia_socha/

Małgorzata Socha potwierdziła plotki. 

Małgorzata Socha
Screen z serialu „BrzydUla”, materiały TVN.

BrzydUla wraca na antenę TVN. 

Małgorzata Socha
Screen z serialu „BrzydUla”, materiały TVN.

Za kilka tygodni ruszą prace na planie serialu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. RMF FM: Trzaskowski zgodził się ubiegać o fotel prezydenta Polski
  2. Zmiany w przemieszczaniu po Polsce już 22 maja. Podano szczegóły
  3. Włodzimierz Press kończy dziś 81 lat. Czy był najprzystojniejszym aktorem w „Czterech Pancernych”?
  4. Mówienie do kota jest zdrowe? Naukowcy udowodnili ,dlaczego warto rozmawiać z kotem
  5. Odnaleziono ciało zaginionego Polaka po kilku dniach. 100 metrów od miejsca wypadku
  6. Kidawa-Błońska wycofuje kandydaturę z wyborów prezydenckich. Co się stało?

Źródło: swiatseriali.interia.pl 

Poprzedni artykułSąsiedzi. Pamiętacie przygody dwóch majsterkowiczów? Aż chce się śmiać
Następny artykułDziś szczególny dzień dla Katarzyny Dowbor. Ma powody do świętowania, pokazała zdjęcie
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.