Małgorzata Socha ma koronawirusa – podaje Gala.pl. Media obiegła informacja o zawieszeniu zdjęcia na planie popularnego serialu telewizji Polsat, Przyjaciółki. Jak się okazuje, powodem miało być właśnie zakażenie SARS-CoV-2 u jednej z aktorek. Teraz testy musi przejść kilkadziesiąt osób z ekipy. Aktorzy nie wiedzą, kiedy wrócą na plan.
 
– Na razie plan zawieszono do końca tygodnia. Wszyscy, którzy pracują w Przyjaciółkach, muszą się teraz przebadać na obecność koronawirusa – zdradziła w rozmowie z Faktem osoba z produkcji serialu. Jak podaje Gala.pl, to Małgorzata Socha ma być zakażona koronawirusem.
 
 
Małgorzata Socha ma koronawirusa?
 
Media obiegła informacja o nagłym przerwaniu zdjęć na planie Przyjaciółek. Jak się okazało, jedna z aktorek ma mieć koronawirusa, co potwierdził reżyser popularnego serialu telewizji Polsat.
 
 
– Małgorzata Socha jest zakażona koronawirusem taką informację miała otrzymać redakcja Gala.pl  od osoby z planu „Przyjaciółek”. Ekipa licząca około 60 osób nie wie kiedy wróci do pracy. Do czasu testów, wszyscy muszą pozostać w izolacji. 
Koronawirus na planie Przyjaciółek
 
Z przykrością informuję, że w sobotę 11.07.2020 otrzymałem informacje o pozytywnym przypadku COVID-19 potwierdzone przez jedną z aktorek naszego serialu oraz jej agenta. W związku z tym ogłaszam zawieszenie zdjęć do serialu Przyjaciółki od dnia 13.07.2020 do momentu wyjaśnienia sytuacji epidemiologicznej w naszej ekipie – brzmiał mail, jaki miała otrzymać w weekend ekipa serialu. 
 
Jak wynika z wiadomości przekazanej przez Rp.pl, testy metodą RT-PCR zostaną przeprowadzone wśród ekipy Przyjaciółek w dniu dzisiejszym, 14 lipca. Póki co Małgorzata Socha nie skomentowała doniesień o zakażeniu koronawirusem. 
 
ZOBACZ ZDJĘCIE:
małgorzata socha
instagram.com/malgosia_socha/

Jak donosi Gala.pl aktorką Przyjaciółek, u której wykryto koronawirusa, ma być Małgorzata Socha.

ZOBACZ TEŻ:
 
źródło: Gala.pl
 
 
Poprzedni artykułAgata Duda i Kinga Duda zachwyciły strojami. Miały ukryty przekaz, różnił je jeden ważny detal
Następny artykułMinister zdrowia apeluje do wszystkich. Chodzi o jedną rzecz, którą robimy przed wakacyjnym wyjazdem
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.