Małgorzata Socha bardzo martwi się o swoją mamę w trakcie epidemii koronawirusa. Aktorka, która co roku na Dzień Mamy jeździła do swojej z bukietem kwiatów, będzie musiała zrezygnować z ich wspólnej tradycji. Media zdradzają, że aktorka boi się o zdrowie ukochanej mamy i chciałaby by tam zamieszkała razem z nią i wnukami. 

Małgorzata Socha namawia ukochaną mamę do przeprowadzki do siebie. Aktorka nie chce, by jej rodzicielka spędzała czas samotnie, dlatego przygotowała dla niej pokój w swoim domu. Na razie jednak sprawy nie układają się po jej myśli, jak informuje portal pomponik.pl

Małgorzata Socha martwi się o mamę

26 maja w Polsce obchodzimy Dzień Mamy. Dla wielu jest to wyjątkowy czas, który celebruje się kwiatami i nie tylko. Do grona osób, które w tradycji mają obdarowywanie mamy w tym dniu, należy również Małgorzata Socha. W tym roku aktorka musi jednak ograniczyć się do kontaktu telefonicznego. 

– Z Małgosią mamy kontakt tylko przez aplikację w telefonie. Nie widziałyśmy się już ponad dwa miesiące i raczej szybko się to nie zmieni – potwierdziła mama aktorki w tygodniku Świat i Ludzie, dodając, że kiedyś często odwiedzała córkę, ale teraz, gdy jest w grupie ryzyka, nie rusza się z domu. 

Jak dwie krople wody

Małgorzata Socha martwi się o swoją rodzicielkę, która niegdyś przeszła operację biodra i odkąd zmarł dwa lata temu jej mąż, mieszka sama. Aktorce zależy na tym, aby jej mama wprowadziła się do niej, zważając na fakt, że nie wiadomo czy epidemia koronawirusa nie powróci jesienią

Gwiazda ma duży dom pod Warszawą i jest w stanie zapewnić swojej mamie kąt prywatności. Rodzicielka z kolei mogłaby spędzać czas z trójką swoich wnucząt. Obie kobiety są jednak uparte i nie wiadomo, jak wyglądałyby ich relacje gdyby zamieszkały na tej samej przestrzeni. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małgorzata Socha
Fot. instagram.com/malgosia_socha

Małgorzata Socha tęskni za mamą.

Małgorzata Socha
Fot. instagram.com/malgosia_socha/

Dzień Mamy kobiety muszą spędzić oddzielnie. 

małgorzata socha
Fot. instagram.com @malgosia_socha

Rodzicielka nie chce się do niej wprowadzić. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Koronawirus w przedszkolu pod Warszawą. Trzy osoby zakażone. Placówka zamknięta do odwołania
  2. Trafili na opuszczoną chatę pośrodku pustkowia w Polsce. Weszli do środka i aż przeszły ich ciarki, niewiarygodne
  3. Już niedługo pozbędziemy się maseczek? Wiceminister zdrowia zapowiada ważną datę
  4. Nastolatka została zgwałcona na ulicy. Wezwała policję i dostała mandat, powód nie mieści się w głowie
  5. Matka udusiła córeczkę we śnie. Psychiatra właśnie ujawnił, co mogło pchnąć kobietę do najgorszego
  6. Koronawirus w Polsce. Ministerstwo Zdrowia: Padł rekord ofiar śmiertelnych Covid-19, fatalne wiadomości

Źródło: pomponik.pl 

Poprzedni artykułSpodnie dresowe w codziennych stylizacjach – tak noszą je gwiazdy!
Następny artykułUwaga na warzywa i owoce z Biedronki. UOKiK ostrzega, klienci wprowadzani w błąd
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.