Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Socha padła ofiarą oszustwa
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 30.04.2021 16:40

Małgorzata Socha padła ofiarą oszustwa

Małgorzata Socha
fot. East News / TRICOLORS / eastnews.pl

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Jej sławny wizerunek postanowiła wykorzystać jedna z firm. Gwiazda ostrzega o oszustwie.

W jednym z ostatnich wpisów Małgorzata Socha umieściła swoje zdjęcie, na którym pozuje z produktem firmy Ketolight. Aktorka poinformowała, że firma bezprawnie wykorzystała jej wizerunek do promowania specyfiku. Zdjęcie okazało się podrobione.

Małgorzata Socha padła ofiarą oszustwa

Uwaga!!! Te reklamy nie są prawdziwe. Nie klikajcie w nie, nie wchodźcie w linki – rozpoczęła swój wpis na Instagramie celebrytka.

Jak napisała w dalszej części wyjaśnienia, jej wizerunek został bezprawnie wykorzystany.

Niestety, to już nie pierwszy raz, gdy firmy w ten sposób próbują reklamować swoje produkty. Od podobnych oszustw Internet pęka w szwach.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Niedawno z podobnym problemem mierzyły się m.in. Martyna Wojciechowska i Anna Mucha. Gwiazdy miały rzekomo promować skuteczne środki na odchudzanie.

Komentarze fanów

Obserwatorzy Małgosi Sochy od razu postanowili wesprzeć swoją idolkę. Jak pisali w komentarzach, nie było szans, by ktokolwiek uwierzył w sfałszowaną reklamę.

Fani mieli na myśli hasło przewodnie, które widniało na zdjęciu z Sochą: Waga spadła z 98 do 68, pić tylko rano.

Jak napisał jeden z internautów: Chyba nikt nie uwierzy w te 98kg, ktoś ma fantazję.

Rzeczywiście, jak zgodnie stwierdzili komentatorzy, ciężko uwierzyć, by pani Małgosia kiedykolwiek warzyła 98 kg. Mimo iż nadmierna fantazja producentów produktu okazała się dla nich strzałem do własnej bramki, warto nagłośnić sprawę, by ustrzec tych, którzy wiedzą o aktorce nieco mniej.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Dziendobry.tvn.pl, Instagram