Lelum.pl

Fot. instagragram.com @malgosia_socha

Małgorzata Socha skrytykowana! Karolina Korwin-Piotrowska nie przebierała w słowach

8 Marca 2019

Autor tekstu:

Redakcja Lelum.pl

Małgorzata Socha skrytykowana. Słynna dziennikarka, Karolina Korwin-Piotrowska w gorzkich słowach o popularnej aktorce, nie szczędziła pod jej adresem gorzkich słów. Dlaczego doszło między nimi do konfliktu?

Małgorzata Socha skrytykowana. Słynna dziennikarka, Karolina Korwin-Piotrowska w gorzkich słowach o popularnej aktorce, nie szczędziła pod jej adresem gorzkich słów. Dlaczego doszło między nimi do konfliktu?

Karolina Korwin-Piotrowska znana jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Dziennikarka wielokrotnie udowodniła, że nie boi się mówić tego, co myśli o otaczające rzeczywistości. Nie pozostawia taryfy ulgowej gwiazdom polskiego show-biznesu. Tym razem Małgorzata Socha została skrytykowana. Co się wydarzyło? Przekonajmy się!

Co napisała Karolina Korwin Piotrowska?

Dziennikarka na swoim Instagramie regularnie porusza istotne społecznie kwestie. Niedawno opublikowała wpis na temat wszechobecnego plastiku, a ilustracją było zdjęcie Małgorzaty Sochy:

– Plastik nie jest ok. No nie. Zrzućmy się może na jakieś bidony dla celebrytów, żeby nie paradowali publicznie z plastikiem, co? To nie hejt. To fakt. Oni mają spory wpływ na rzeczywistość. Ludzie ich naśladują. Warto, by naśladowali to, co robią dobrze. A nie chodzenie z plastikową butlą pod pachą – napisała na swoim Instagramie Karolina Korwin Piotrowska.

Małgorzata Socha skrytykowana za używanie plastiku

Karolina Korwin Piotrowska przyznała, że jej wypowiedź nie była atakiem wymierzonym bezpośrednio w Małgorzatę Sochę , ale zwróceniem uwagi na globalny problem. Gwiazdy mają realny wpływ na rzeczywistość, dlatego tak ważne jest, by świeciły dobrym przykładem.

Niedawno w mediach pojawiło się zdjęcia Małgorzaty Sochy, która niosła plastikową butelkę wody. Zdjęcie zostało wykonane przez paparazzi i wywołało sporo kontrowersji w Internecie. W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się na temat środowiska i szkodliwości plastikowych opakowań. Gwiazdy z pierwszych stron gazet zaangażowały się w budowanie świadomości na temat szkodliwości plastiku, którego fala zalała już cały świat.

Niezwykle popularne stało się hasło There is no planet B, co w wolnym tłumaczeniu oznacza, że nie istnieje planeta B, dlatego właśnie tak ważne jest podejście do życia w ruchu zero waste. Pamiętajmy o tym, by unikać plastikowych opakowań. Chrońmy naszą planetę! 🙂

małgorzata socha skrytykowana

Niedawno media obiegło zdjęcie Małgorzaty Sochy, która niosła plastikową butelkę. Karolina Korwin Piotrowska wykorzystała zdjęcie, by wypowiedzieć się na temat siły, jaką mają gwiazdy. Zdaniem dziennikarki mogą wpływać na społeczeństwo.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: kobieta.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Andrzej Bober ma nowotwór. Legendarny dziennikarz prosi o wsparcie. "Wyhodowało go kilku lekarzy"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Ohme: "Dzisiaj wychodzę za mąż". Zachwycająca sesja w białej sukni, "Uwolniłam to co mnie hamowało"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Naturalna Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie. Wiele osób myślało, że to prawdziwe włosy
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Olga Bołądź wybrała dla córki niepopularne imię. W Polsce nosi je garstka osób, ma wyjątkowe znaczenie
Czytaj więcej >

Nowości

Tomasz Wolny wdał się w szarpaninę z pijanym kierowcą. Na miejsce przyjechała policja. "Musiałem działać szybko"
Czytaj więcej >

Nowości

Nowe informacje w sprawie śmierci Kacpra Tekieliego. Prokuratura wszczęła śledztwo
Czytaj więcej >
Redakcja Lelum.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]