Małgorzata Socha w obłędnej czerwonej sukience. Uwagę zwracają buty, można się zdziwić

Małgorzata Socha

Fot. TRICOLORS/East News

Sezon wakacyjny w mediach trwa w pełni, ale największe gwiazdy telewizyjne nie odpoczywają. Trwa nagrywanie nowego spotu ramówkowego Polsatu. Na zdjęciach z wydarzenia szczególne wrażenie robi Małgorzata Socha.

Nowy spot ramówki Polsatu widzowie zobaczą już jesienią, kiedy powróci emisja wszystkich ulubionych programów stacji. Tymczasem możemy oglądać dziennikarki i aktorki w zjawiskowych kreacjach.

Małgorzata Socha w zjawiskowej czerwonej sukience

Wiadomo już, że stacja Polsat szykuje na jesień wiele niespodzianek. Pojawi się między innymi nowy sezon programu „Taniec z gwiazdami”, a także nowe odcinki popularnych seriali.

Socha gra jedną z głównych ról w produkcji „Przyjaciółki”, zrozumiałe jest więc, że nie zabrakło jej podczas kręcenia ramówkowego spotu. Pojawił się na nim też Krzysztof Ibisz czy Izabela Janachowska.

Aktorka zadała szyku w cudownej, zwiewnej kreacji. Długa do ziemi czerwona suknia na cienkich ramiączkach jest pełna elegancji i klasycznego szyku. Co ciekawe i zaskakujące, gwiazda nie założyła do niej szpilek, lecz urocze sandałki na płaskim obcasie.

Dzięki bezpretensjonalnym butom cała kreacja nie wygląda przytłaczająco i nabiera uniwersalnego stylu, pasującego nawet na letnie przyjęcie w ogrodzie lub na plaży.

Zupełnie inny styl wybrała na tę okazję Izabela Janachowska, która postawiła na elegancję w estetyce glamour. Opinająca ciało, czerwona sukienka długości mezzo (czyli za kolano), z trójkątnym dekoltem, ozdobiona paskiem wspaniale podkreślała jej figurę.

Gwiazda dopasowała do tej kreacji sandałki na cienkiej, wysokiej szpilce, ozdobione drobnymi kryształkami. Nie ma wątpliwości, że obie panie wyglądały oszałamiająco.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Socha i Krzysztof Ibisz, fot. TRICOLORS/EAST NEWS
Izabela Janachowska i Rafał Maserak, fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kasia Cichopek olśniła widzów TVP. Sukienka wyeksponowała nogi aktorki
  2. „Królowe życia”: Edzia przejmuje koronę od Dagmary? Otworzyła firmę, która może być konkurencją dla Kaźmierskiej
  3. Burza pod nagraniem z Viki Gabor. Internauci surowo oceniają nastolatkę: „Makijaż nie wystarczy”
Katarzyna Derda: