Do „Pytania na śniadanie” często zapraszani są wyjątkowi goście. Jeden z nich pojawił się w studio w trakcie dzisiejszej emisji. Szczególnie zachwycona jego obecnością była Małgorzata Tomaszewska, która w pewnym momencie aż otworzyła usta ze zdumienia.

W programie pojawili się bowiem eksperci, którzy opowiadali o żywieniu psów. Konkretnie temat dotyczył owoców. Okazuje się bowiem, że nie wszystkie mogą być spożywane przez czworonogów.

Małgorzata Tomaszewska zauroczona gościem „Pytania na śniadanie”

Poza dwiema zorientowanymi w temacie paniami w studio gościła także Emma, która jest suczką należącą do jednej ze specjalistek. To właśnie ona skradła show i przy okazji prawdopodobnie serce Tomaszewskiej. Ta wręcz rwała się do tego, by nakarmić zwierze borówkami, a gdy zaczęło jej jeść prosto z ręki, prezenterka otworzyła usta ze zdumienia i nie mogła powstrzymać swojego zdziwienia pomieszanego z zachwytem.

Warto zaznaczyć, że Emma, choć na pewno była nowym otoczeniem mocno zestresowana, zachowywała się bardzo grzecznie i reagowała na swoje imię. W pewnym momencie Małgorzata Tomaszewska zaczęła wręcz mówić wprost do niej, a zwierze odwróciło się i słuchało. Widać, że jest bardzo mądre i wyjątkowo dobrze wychowane.

Psiak zainteresował również Olka Sikorę, ale już nie ze względu na jego urok, a dietę. Właścicielka Emmy powiedziała bowiem, że suczka ma swój catering. W ten sposób zapewnia jej zbilansowaną dietę, która w nieco ponad 50% składa się z różnych mięs, na przykład wołowiny oraz warzyw takich jak marchew, pietruszka czy burak.

Jakich owoców nie mogą jeść psy?

Wiele owoców i warzyw jest bardzo korzystnych dla psiaków. Jak stwierdziła jedna z ekspertek, te absolutnie nie są podstawą ich diety i zwierzę śmiało bez nich wyżyje, ale jednak jako dodatek mogą wspomóc ich organizmy. Trzeba jednak wiedzieć, czym można je karmić.

Kategorycznie nie powinno się bowiem dawać czworonogom cytrusów, porzeczek czy winogron. Nie można ich też karmić awokado. Śmiało za to mogą objadać się arbuzami, bananami, borówkami czy jabłkami. Należy jednak zadbać, by nie miały w sobie dużych pestek, bo te mogą zwierzakom zaszkodzić.

Zobacz zdjęcia:

Małgorzata Tomaszewska
Kadr z „Pytania na śniadanie”
Małgorzata Tomaszewska
Kadr z „Pytania na śniadanie”
Małgorzata Tomaszewska
Kadr z „Pytania na śniadanie”

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Tomaszewska jest gorąca jak tegoroczne lato. Opublikowała nowe zdjęcia
  2. Bieniuk pokazał niepublikowane wcześniej zdjęcie Przybylskiej. Ogromne wzruszenie
    3. Myślała, że pokonała chorobę, niewielu wie, czym zajmowała się przed śmiercią. Odeszła nagle 3 lata temu

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl