Widzowie programu „Pytanie na śniadanie” byli świadkami pięknej sceny. Małgorzata Tomaszewska otrzymała od Sikory wspaniały bukiet róż. Podarek zachwycił prowadzącą, a jej partner skierował do wszystkich ważne słowa.

Dzisiejsze „Pytanie na śniadanie” prowadzili Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska. Swoich gości zapraszali do urokliwej altany, a na kanapie zasiedli m.in. bohaterowie „Sanatorium miłości”, aktor Tomasz Ciachorowski oraz wielu innych gości, zaś tematem przewodnim był oczywiście… Dzień Matki.

Już na samym początku widzowie byli świadkami zaskakującej sceny. Gospodarze zapraszali wszystkich na odcinek, a tymczasem Aleksander Sikora zaskoczył swoją partnerkę pięknym gestem.

„Pytanie na śniadanie”: Małgorzata Tomaszewska obdarowana kwiatami

Już od samego początku gospodarze ogłosili, że dziś jest specjalny dzień. W tle rozbrzmiało kultowe „A ja wolę moją mamę”, a rozbawiona Małgorzata Tomaszewska przyznała, że słuchając tej piosenki, zawsze ma uśmiech na twarzy. Tymczasem Aleksander Sikora schylił się i sięgnął po czekające w wazonie róże.

– Dzień mamy, dzień wyjątkowy, dlatego na ręce mojej telewizyjnej małżonki, jak zwykłem mawiać, proszę bardzo, kwiaty – oświadczył, wręczając partnerce okazały bukiet.

Gospodarz podkreślił, że tym symbolicznym gestem składa życzenia wszystkim mamom, w podzięce za ich miłość i trud, po czym, obejmując ramieniem stojącą obok, zaskoczoną i wdzięczną prezenterkę, zwrócił się bezpośrednio do niej:

Gosiu, wszystkiego najlepszego, bo to także twoje święto. Myślę, że Enzo czeka dzisiaj na ciebie – stwierdził.

Małgorzata Tomaszewska przyznała mu rację i zdradziła, że jej 5-letni syn już zapowiedział „niespodziankę”. Zdaje się, że chłopiec chciał zaskoczyć swoją mamę kreatywnym, własnoręcznym prezentem, a gospodyni „Pytania na śniadanie” oznajmiła, że właśnie takie są najwspanialsze. Dodała, że takie podarki można robić w każdym wieku.

Małgorzata Tomaszewska Pytanie na Śniadanie
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Małgorzata Tomaszewska Pytanie na Śniadanie
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”
Małgorzata Tomaszewska Pytanie na Śniadanie
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pod studiem „DDTVN” czekała roztrzęsiona kobieta, wypatrywała Filipa Chajzera. „Kompletnie mnie to rozwaliło”
  2. „Królowa życia” przeszła nieudany zabieg medycyny estetycznej. Jak teraz wygląda?
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl