Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora z „Pytania na śniadanie” razem. Widzowie nie mieli pojęcia co przeżyła razem para prezenterów
Michał Fitz
Michał Fitz 03.05.2022 10:19

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora z „Pytania na śniadanie” razem. Widzowie nie mieli pojęcia co przeżyła razem para prezenterów

Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora
Fot. instagram.com/oleksikora

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora to jedna z najbardziej zgranych par prowadzących programu „Pytanie na Śniadanie”. Jak poinformował prezenter, obydwoje właśnie świętują swoją rocznicę.

Pod względem zawodowym przeszli już bardzo dużo, a mimo to wciąż świetnie dogadują się prywatnie. Fani gratulują.

„Pytanie na Śniadanie: „Małgorzata Tomaszewska świętuje rocznicę

Aleksander Sikora opublikował na Instagramie wspominkowy post, w którym podsumował ostatnie lata pracy z Małgorzatą Tomaszewską. Minęły im bowiem równo 3 lata, od kiedy prowadzą „Pytanie na Śniadanie”. Z tej okazji Prezenter wrzucił kompilację fragmentów nagrań, na których pracują wspólnie. Warto dodać, że robili to nie tylko w ramach popularnego programu śniadaniowego, bo prowadzili też inne wydarzenia oraz programy.

W tym czasie niesamowicie się ze sobą zaprzyjaźnili. Widać to nie tylko po ich relacji na wizji, która oczywiście również jest wyczuwalna, ale także po mediach społecznościowych. Często wrzucają ze sobą wspólne zdjęcia, gdyż widocznie lubią spędzać czas także prywatnie. Niedawno wspólnie wylecieli nawet do Dubaju.

W związku z tym zaczęły narastać plotki o ich domniemanym związku. Żadne z zainteresowanych nie potwierdziło jednak takiego stanu rzeczy, dlatego na podstawie dostępnych informacji należy założyć, że jedynie się przyjaźnią. Mimo to ich obserwujący wróżą im relację, co również widać pod jubileuszowym postem prezentera.

– Myślę, że chyba coś więcej — sugeruje jeden z fanów.

– Pasujecie do siebie — dodaje kolejny z obserwujących.

Poza tym w sekcji komentarzy nie brakuje także osób, które nie doszukując się intymnych relacji pomiędzy prowadzącymi, po prostu gratulują im dobrze wykonywanej pracy i liczą, że wspólnych odcinków w ich wykonaniu będzie znacznie więcej.

– Uwielbiam was, obyście długie lata witali nas o poranku chwali jedna z fanek.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę