Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży? Wszystko jasne, gwiazda niespodziewanie rozwiała wątpliwości
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 23.02.2022 21:47

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży? Wszystko jasne, gwiazda niespodziewanie rozwiała wątpliwości

Małgorzata Tomaszewska
Fot. Screen: Instagram:malgorzata__tomaszewska

Po sobotnich preselekcjach rozgorzała wrzawa wokół nietypowego zachowania jednej z gospodyń. Fani zwrócili uwagę, że Małgorzata Tomaszewska zdradzała na scenie pewne oznaki, które nasunęły jednoznaczne skojarzenia. Na prezenterkę spadł grad pytań o ciążę. Mamy odpowiedź.

Sobotnie preselekcje do Eurowizji 2022 wywołały wielkie emocje, związanie nie tylko z wyborem reprezentanta Polski w konkursie. Na scenie olśniewały Ida Nowakowska i Małgorzata Tomaszewska. Zwłaszcza ta druga przykuła uwagę widzów, i to nie za sprawą wspaniałej kreacji. Uwadze fanów nie uszedł fakt, że gwiazda w wymowny sposób zasłaniała i otulała dłońmi brzuch.

Małgorzata Tomaszewska o drugiej ciąży. Rozwiała wątpliwości

Małgorzata Tomaszewska podczas preselekcji do Eurowizji zrobiła prawdziwą furorę. Na ten wyjątkowy wieczór wybrała błękitną, satynową kreację maxi, która doskonale podkreśliła figurę prezenterki. Fani zwrócili jednak uwagę na nietypowe zachowanie prezenterki, która niemal cały czas sprawiała wrażenie, że chce ukryć swój brzuch.

Na licznych ujęciach z imprezy można zobaczyć, jak gwiazda TVP zasłania się podkładką lub w dość wymownie wyglądającym geście otula tę część ciała, co natychmiast wzbudziło podejrzenia fanów. To wystarczyło, aby Małgorzata Tomaszewska została zasypana gradem pytań i spekulacji odnośnie ciąży.

Wreszcie gwiazda zdecydowała się przerwać milczenie w tej sprawie. Na Instagramie opublikowała relację, w której jasno postawiła sprawę:

Obiecałam wam sprostowanie, a więc prostuję. Po preselekcjach do Eurowizji 2022 w Turynie pojawiły się pytania i plotki, że być może jestem w ciąży. A więc: Nie, nie jestem.

Małgorzata Tomaszewska przyznała, że zasłaniała brzuch, gdyż nie był on tak płaski, jak zazwyczaj. Pokazała zdjęcia, na podstawie których wysnuto te spostrzeżenia, aż wreszcie ujawniła, jaki był prawdziwy powód nietypowego zachowania. Chodziło o kwestie zdrowotne.

To wynika z tego, że nie za dobrze się czułam i przed Eurowizją, żeby mieć siłę, zjadłam potężną dawkę węglowodanów. Tak, żeby te siły mieć. Zwykle tego nie robię przed dużymi imprezami, natomiast teraz zdrowie było dla mnie zdecydowanie ważniejsze. Sukienka, która była dla mnie obcisła, jasna i dodatkowo świecąca oczywiście pokazała i obnażyła wszystko. Reasumując – nie jestem w ciąży — podkreśliła dobitnie.

Zawiedzeni?

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przejmująca wiadomość o malutkiej wnuczce Witolda Paszta. Łzy napływają do oczu
  2. Niepokojące zdjęcie Mikołaja Roznerskiego. Wszystko wskazuje na to, że nie radzi sobie najlepiej
  3. Jutro na Polsacie kultowy polski film z Bogusławem Lindą. O której emisja?