Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska kocha go nad życie. Pokazała swoją wielką miłość w Dubaju, przeszkodził jej w nagrywaniu
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 11.05.2022 00:24

Małgorzata Tomaszewska kocha go nad życie. Pokazała swoją wielką miłość w Dubaju, przeszkodził jej w nagrywaniu

fot. https://www.instagram.com/malgorzata__tomaszewska/

Małgorzata Tomaszewska w ostatnim czasie przebywa w Dubaju na luksusowych wakacjach. Jej zdjęcia z ekskluzywnego hotelu wprawiają fanów w zachwyt i wywołują niemałe zamieszanie medialne. W końcu prezenterka postanowiła usiąść przed kamerą i zdać swoim obserwatorom relacje z wyjazdu.

Gwiazda chciała opowiedzieć swoim fanom, co warto zobaczyć, odwiedzając Dubaj. Nagle relacje przerwała jej bardzo ważna osoba — synek Enzo. Chłopiec natychmiast stał się gwiazdą nagrania.

Małgorzata Tomaszewska wyjechała do Dubaju

Małgorzata Tomaszewska od 2018 roku jest związana ze stacją TVP, na której współprowadzi program „Pytanie na śniadanie”. W ostatnim czasie jednak odpoczywa od pracy i spędza czas z rodziną w Dubaju. Wraz z mamą i synkiem Enzo odwiedziła największe miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a fotografiami z wyjazdu pochwaliła się na Instagramie. Gdy jej zdjęcia z basenu hotelowego trafiły do internetu, fani oniemieli. Zachwycali się zarówno urodą Tomaszewskiej, jak i dubajskim krajobrazem.

– Kochana, pięknie wyglądasz.

– Jak w bajce.

– Uwielbiam te wakacyjne zdjęcia — czytamy w komentarzach.

W końcu Małgorzata Tomaszewska zdecydowała się opowiedzieć swoim obserwatorom trochę więcej o atrakcjach Dubaju. Jednak gdy usiadła za kamerą, jej synek Enzo natychmiast zaczął jej przerywać.

Wielka miłość Małgorzaty Tomaszewskiej

– Ja chce z Tobą — odezwał się chłopiec, gdy Małgorzata Tomaszewska zaczęła nagrywać wideo.

Przez chwilę Enzo pozwolił swojej mamie opowiedzieć o atrakcjach Dubaju, jednak dość szybko znowu jej przerwał.

– Mamo, chcę coś powiedzieć — zaczął. – Ja już skończyłem budować moją łódź — pochwalił się chłopiec.

Ku rozbawieniu Tomaszewskiej maluch całkowicie skradł show i zaczął opowiadać o swoich zabawkach. Gdy skończył swój monolog, pożegnał się z obserwatorami i obiecał, że zobaczy się z nimi jutro. Jego obecność na InstaStory zdecydowanie rozczuliła fanów.

Przypominamy, że syn Małgorzaty Tomaszewskiej urodził się w 2017 roku, a jego ojcem jest pochodzący z Turcji Ahmet Seyfi Yiğit Tarci. Prezenterka rozstała się jednak z mężczyzną i zdecydowała się wychować dziecko samodzielnie. Dziś maluch jest jej oczkiem w głowie i największą miłością. Regularnie pokazuje się w mediach społecznościowych Tomaszewskiej i zachwyca fanów swoim urokiem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie
  3. Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub