Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska ma dzisiaj urodziny. Gwiazda świętuje je w pracy, dostała masę życzeń
Michał Fitz
Michał Fitz 28.01.2023 15:28

Małgorzata Tomaszewska ma dzisiaj urodziny. Gwiazda świętuje je w pracy, dostała masę życzeń

Małgorzata Tomaszewska
fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska to profesjonalistka najwyższej klasy, co potwierdzała już przy okazji wielu swoich wystąpień. Podchodzi do swojej pracy tak poważnie, że nie rezygnuje z niej nawet w obliczu swojego święta.

Prezenterka prowadziła bowiem dzisiejsze wydanie „Pytania na śniadanie”, choć obchodzi urodziny. Dostała wyjątkowy prezent.

Małgorzata Tomaszewska obchodzi dziś urodziny

W ramach dzisiejszego wydania „Pytania na śniadanie” cały zespół pracujący przy show złożył Małgorzacie Tomaszewskiej najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin. Dostała także bukiet pięknych, białych tulipanów, które zupełnie przypadkiem idealnie komponowały się z jej strojem.

Prezenterka jest osobą bardzo skromną i widać było, że nieco zawstydziło ją takie wystawienie na świecznik. Niemniej, z pewnością było jej bardzo miło. Zapozowała nawet do kilku zdjęć. Jedno z nich już wylądowało w mediach społecznościowych programu, by również widzowie mogli złożyć jej życzenia.

Małgorzata Tomaszewska dostaje życzenia

Małgorzata Tomaszewska to prawdopodobnie najbardziej lubiana prowadząca „Pytania na śniadanie”. W przeciwieństwie do na przykład Kasi Cichopek, praktycznie nie ma przeciwników. Nic więc dziwnego, że ludzie przesyłają jej moc życzeń w tym wyjątkowym dniu.

– Pani Małgosiu, Wszystkiego najlepszego, Samych radości i serdeczności w zdrowiu

– Życzę dużo zdrowia i miłości, samych radości w życiu i spełnienia marzeń 

– Małgosiu wszystkiego, co najlepsze, ciesz się każdą chwilą i baw się dobrze.

– Obfitości łask Bożych i opieki świętych patronów

Podobne komentarze można już liczyć w setkach, a mówimy tylko o jednym wpisie. Można sądzić, że przynajmniej drugie tyle życzeń Tomaszewska otrzymała za pośrednictwem Instagrama, gdzie jest bardzo aktywna.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa