Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska na wizji powiedziała jak szybko schudnąć. Gwiazda „PnŚ” niknie w oczach
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.02.2022 13:59

Małgorzata Tomaszewska na wizji powiedziała jak szybko schudnąć. Gwiazda „PnŚ” niknie w oczach

Małgorzata Tomaszewska
instagram.com/malgorzata_tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska jest obecnie jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Niedawno prezenterka pojawiła się w charakterze gościa w programie „Pytanie na Śniadanie” i opowiedziała o swojej diecie.

Małgorzata Tomaszewska chudnie w zastraszającym tempie. Fani zastanawiają się, jaka jest przyczyna spadku wagi u dziennikarki. Na wizji „Pytania na Śniadanie” gwiazda zdradziła swój sposób na smukłą sylwetkę.

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała, dlaczego tak szybko chudnie

Małgorzata Tomaszewska jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP. Gwiazda realizuje się jako prowadząca wiele programów rozrywkowych i wydarzeń stacji. Niedawno jednak dziennikarka pojawiła się w charakterze gościa na kanapie prowadzonego przez nią programu „Pytanie na Śniadanie”, gdzie opowiedziała o swojej nagłej utracie wagi.

Małgorzata Tomaszewska znana jest ze swojej pięknej, smukłej figury. Wiele fanów zastanawiało się, jak prezenterce udało się osiągnąć taką sylwetkę. Inni natomiast martwili się jej nagłą utratą kilogramów. Gwiazda opowiedziała, w jaki sposób udało jej się schudnąć. Prowadząca „Pytanie na Śniadanie” wyznała, że stosowała dietę przerywaną.

-Polega to na tym, że je się osiem godzin, a 16 godzin się nie je. Mój przedział był dla niektórych wymagający – 13-21 lub 12-20. W tych godzinach jadłam. Zależy, jak kto woli i jaki ma tryb pracy. W tej chwili nie jestem w trakcie postu przerywanego, bo za dużo na nim schudłam, więc musiałam zrezygnować z tej diety. Uważam, że na tej diecie nie ma jak nie schudnąć — wyznała w programie „Pytanie na Śniadanie” Małgorzata Tomaszewska

Gwiazda opowiedziała też o tym, jak ważna jest dla niej odpowiednia ilość aktywności fizycznej oraz ciągłe uzupełnianie płynów. Jak mówi sama dziennikarka, aby zadbać o swój wygląd, nie można tylko ograniczyć jedzenia, ale trzeba też zadbać o ruch fizyczny i odpowiednią ilość wody.

-Aktywność fizyczna była w porannych godzinach, czyli na czczo. Ja mało piję i to był dla mnie dobry sposób na nawodnienie, ponieważ w tym przedziale do godz. 13, można pić kawę, herbatę i wodę. Wtedy zapijałam wodą głód. Moją zasadą żywieniową jest to, że żeby schudnąć albo trzymać wagę, trzeba jeść mniej, ale żeby dobrze wyglądać, mieć dobrą cerę, dobre włosy, nie mieć cellulitu, trzeba jeść dobrze. Jakość jedzenia wpływa bardziej na kondycję naszego ciała, natomiast na wagę — powiedziała Małgorzata Tomaszewska

Co uważacie na temat tej diety?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Uwielbiany dziennikarz po wybudzeniu ze śpiączki przerwał milczenie. Widział porażające rzeczy
  2. Co się dzieje z Witoldem Pasztem? Niepokojący widok na profilu jurora „The Voice Senior”
  3. Tomasz Karolak pokazał swojego syna. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą: „Klon”