Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska nie mogła dłużej milczeć. Nagle wypaliła całą prawdę o Cichopek i Kurzajewskim
Michał Fitz
Michał Fitz 20.05.2022 16:54

Małgorzata Tomaszewska nie mogła dłużej milczeć. Nagle wypaliła całą prawdę o Cichopek i Kurzajewskim

Małgorzata Tomaszewska
instagram.pl/malgorzata_tomaszewska

W zasadzie wszyscy prowadzący programu „Pytanie na Śniadanie” mówią o tym, jak zgrani są na planie. Czy w związku z tym Kasia Cichopek, która przechodzi teraz przez bardzo trudny okres, może liczyć na wsparcie kolegów i koleżanek? Wypowiedziała się na ten temat Małgorzata Tomaszewska.

Prezenterka wyjawiła, co uważa na temat całej, zaistniałej wokół koleżanki sytuacji w ramach rozmowy z serwisem „Jastrząb Post”.

Małgorzata Tomaszewska o Kasi Cichopek

Jak można było sądzić, Małgorzata Tomaszewska absolutnie nie dolała oliwy do ognia swoją wypowiedzią, a wsparła w niej swoją koleżankę. Podkreśliła, że aktorka jest wspaniałą kobietą i mamą o dobrym, czystym sercu. Jak stwierdziła, ma w sobie mnóstwo pokory, bo spokojnie znosi całe zamieszanie, choć fani i media raczej jej nie oszczędzają w swoich komentarzach.

– Ona znosi to z ogromną godnością, pokorą i naprawdę jest fantastyczną dziewczyną — skwitowała Tomaszewska.

Warto bowiem przypomnieć, że Kasia Cichopek była na przestrzeni ostatnich tygodni wielokrotnie krytykowana za to, że w mediach społecznościowych za każdym razem prezentuje się z uśmiechem. Obserwujący twierdzili, że jest w tym sztuczna, bo na pewno przeżywa, ale i tak publikuje radosne fotki, by przyciągnąć obserwujących oraz marki, z którymi w ostatnim czasie bardzo chętnie współpracuje.

Małgorzata Tomaszewska zdecydowała się też wypowiedzieć na temat Macieja Kurzajewskiego, który również jest w całe zamieszanie wplątany. Sugerowano bowiem, że ma romans z Cichopek, przez co w pewnym momencie był nawet podsłuchiwany we własnym aucie! O nim również Małgorzata Tomaszewska mówiła w samych superlatywach, zachwalając przede wszystkim umiejętność radzenia sobie ze stresem i kryzysowymi sytuacjami.

– On potrafi obrócić w żart każdą sytuację. Potrafi rozładować każdą sytuację — podkreślała prowadząca „Pytania na Śniadanie”.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel wziął się za siebie i przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcie bez koszulki
  2. Małgorzacie Opczowskiej puściły nerwy, gdy wyjrzała przez okno. Nikt nie spodziewał się takiej wściekłości
  3. Niepokojące wieści o Marcinie Hakielu. Rezygnuje z wielkich pieniędzy?

Źródło: jasztrabpost.pl