Do niespodziewanej sytuacji doszło na żywo, podczas dzisiejszego odcinka programu „Pytanie na śniadanie”. Swoją opinię wyraziła prowadząca show Małgorzata Tomaszewska, która nie kryła oburzenia tym, co zobaczyła na ekranie.

Cały świat żyje obecnie relacją Kourtney Kardashian i Travisa Barkera, którzy po raz trzeci powiedzieli sobie uroczyste „tak”. Podczas dzisiejszego wydania porannego show prowadzący mogli zobaczyć, jak rodzina pani młodej prezentowała się na weselu. Prezenterka nie kryła oburzenia na widok sukni ślubnej z wizerunkiem Maryi.

Małgorzata Tomaszewska oburzona widokiem w „Pytaniu na śniadanie”

Małgorzata Tomaszewska jest obecnie jedną z największych gwiazd TVP. Prezenterka wróciła niedawno ze słonecznego Dubaju i już dziś pojawiła się na planie programu „Pytanie na śniadanie”, który prowadziła wraz z Aleksandrem Sikorą. Prezenterzy zebrali się w letnim ogródku i na żywo komentowali doniesienia ze świata show-biznesu w ramach segmentu „Czerwony Dywan”. W pewnym momencie poruszono temat niedawnego ślubu Kourtney Kardashian i Travisa Barkera.

Amerykańska celebrytka i jej ukochany w przeciągu kilku dni zdecydowali się na aż trzy ceremonie zaślubin. Ostatnia z nich miała miejsce we włoskim Portofino, a na miejscu pojawili się wszyscy bliscy pary, w tym członkowie rodziny Kardashian-Jenner.

To, co zwróciło uwagę prowadzących „Pytania na śniadanie”, to niecodzienne kreacje, które mieli na sobie zarówno zaproszeni goście, jak i sami państwo młodzi. W pewnym momencie Małgorzata Tomaszewska zauważyła wizerunek Matki Boskiej zdobiący krótką czarną suknię panny młodej. Gwiazda nie kryła swojego oburzenia.

-Czy ja tam widzę Matkę Boską na środku? Krzyże? Nie podoba mi się to. Nie rozumiem tego w ogóle — powiedziała w programie „Pytanie na Śniadanie” Małgorzata Tomaszewska.

Zdanie koleżanki poparł również Aleksander Sikora, a prowadząca segment dziennikarka wyjaśniła, że kreacje są autorstwa włoskiego projektanta Dolce&Gabbana. To jednak nie uspokoiło prezenterki. Zdenerwowana zauważyła, że welon Kourtney Kardashian także ma na sobie wizerunek Matki Boskiej.

-Tam też jest Matka Boska na welonie! Nie rozumiem tego. Czy to jest jakaś kpina z wiary? – powiedziała oburzona prowadząca.

-Nie sądzę, aby to była kpina z wiary. To nie pierwszy raz, kiedy projektanci przenoszą taką sakralną symbolikę do świata mody i wydaje mi się, że to jest tylko i wyłącznie kwestia symboliki. Nie wydaje mi się, aby w dniu ślubu oni chcieli żartować czy prześmiewać wiarę — wyjaśniła prowadząca segment „Czerwony Dywan”.

Zobacz, jak wyglądały sukienki członkiń rodziny Kardashian-Jenner:

 

 

 

Pytanie na śniadanie
kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Zobacz post pani młodej na Instagramie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kourtney ❤️ (@kourtneykardash)

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kourtney ❤️ (@kourtneykardash)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN 
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą”