Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska opuściła Polskę. Wiadomo, jak spędza Walentynki
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 14.02.2023 16:49

Małgorzata Tomaszewska opuściła Polskę. Wiadomo, jak spędza Walentynki

None
fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska to prezenterka telewizyjna i dziennikarka. W młodzieńczych latach była modelką, a także tenisistką stołową. Aktualnie prowadzi “Pytanie na śniadanie” oraz “The voice of Poland”.

Z Telewizją Polską związana jest od 2018 roku, wcześniej była pogodynką w stacji Polsat. Prywatnie jest córką słynnego polskiego bramkarza - Jana Tomaszewskiego. Jest także dwukrotnie rozwiedziona.

Małgorzata Tomaszewska prywatnie

Z drugim mężem dziennikarka doczekała się dziecka. Ma sześcioletniego syna Enzo. Niedawno udzieliła wywiadu portalowi “Jastrząb Post” o swoich prywatnych przeżyciach. Nie zabrakło wątków miłosnych.

Przyznała, że szczęście, miłość, ale też te przykre momenty potrzebują ciszy i wtedy najlepiej jest je przeżywać. Podkreśliła jednak, że w branży mediowej trudno jest ją utrzymać.

Wojciech Glanc o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Smutne

Małogorzata Tomaszewska o miłości

Tomaszewska zauważyła, że show-biznes nie lubi związków i nie lubi tego, że coś jest stałe. W tej branży najlepiej, aby cały czas coś się działo.

Trudno się z nią nie zgodzić, wszak afery celebrytów dla wszystkich są niezwykle interesujące. Tomaszewska postanowiła także podzielić się z fanami tym jak spędza walentynki.

Małgorzata Tomaszewska w Walentynki

Prezenterka ostatnie dni spędza w Dubaju wraz ze swoją najbliższą rodziną. Na Instagramie powiedziała jednak, że tęskni za fanami. W Dubaju jest teraz niezwykle upalnie, więc dziennikarka ma komfortowe warunki do relaksu.

Zakłóca je jedynie fakt, że już kilka dni w hotelu w którym przebywa trwa hinduskie wesele. Małgorzata skwitowała je słowami, że Hindusi mają zdrowie do takich zabaw.