Kolejna gwiazd TVP wyjechała na rajskie wakacje. Małgorzata Tomaszewska pochwaliła się zdjęciami z wypoczynku w mediach społecznościowych. Dziennikarka prezentowała swoje kształty w skąpym bikini.

Od trzech lat widzowie Telewizji Polskiej mogą oglądać jej postępy jako prowadzącej porannego programu „Pytanie na śniadanie”. W duecie z Aleksandrem Sikorą zaskarbiła sobie sympatię odbiorców, którzy chętnie obserwują jej media społecznościowe. Ostatnio gwiazda pochwaliła się rajską wycieczką.

Małgorzata Tomaszewska pozdrowiła odbiorców z bajecznej plaży

Dziennikarka z zaangażowanie prowadzi media społecznościowe, skąd ukazuje swoim obserwatorom szczegóły licznych podróży. Niedawno gwiazda TVP odwiedziła jedną z greckich plaż. Przy okazji spaceru wspomniała o nagannym zachowaniu turystów.

Co przykre, jeszcze do niedawna rzeka była praktycznie dzika, a dziś turyści urządzają sobie w niej spacery, płosząc przy tym ryby i inne zwierzęta. A przecież — jak widzicie na moich zdjęciach — można zwiedzić to miejsce na wyznaczonej ścieżce… — napisała pod najnowszym postem.

Małgorzata Tomaszewska przy okazji wakacyjnego wyjazdu pochwaliła się serią zdjęć we wzorzystym stroju kąpielowym. Prezenterka do całej stylizacji dobrała iście pamiątkowy naszyjnik z muszelek. Ramiona okryła czerwoną koszulą, jednak już widać pierwszy oznaki pięknej opalenizny.

Z takimi pamiątkami dziennikarka z łatwością wróci do zawodowych obowiązków. Wspomnienia słonecznej Grecji z pewnością na długo zostaną w pamięci jej obserwatorom.

Małgorzata Tomaszewska nie zawsze marzyła o karierze w telewizji

Choć obecnie jest jedną z głównych gwiazd stacji telewizyjnej, swoją zawodową przygodę rozpoczęła ze sportem. Jako nastolatka trenowała tenis stołowy, a to wszystko za sprawą uzdolnionych rodziców.

Małgorzata Tomaszewska jest córką znanego bramkarza Jana Tomaszewskiego oraz tenisistki stołowej Katarzyny Calińskiej-Tomaszewskiej. To właśnie rodzina zaszczepiła w niej pasję do sportu, z którym początkowo zaczęła karierę.

Zadebiutowała na antenie Sportklub, gdzie prowadziła programy sportowe. Szybko jednak okazało się, że praca przed kamerą sprawia jej o wiele więcej przyjemności. Dziś oprócz „Pytania na śniadanie” widzowie TVP mogą zobaczyć ją również w programie „The Voice of Poland”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Tomaszewska o postawie Marty Manowskiej po śmierci Krzysztofa Pachuckiego z „Rolnik szuka żony”
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić