Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska pozbyła się większości włosów, kompletnie zmieniła fryzurę. „Do odważnych świat należy”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 16.09.2022 23:48

Małgorzata Tomaszewska pozbyła się większości włosów, kompletnie zmieniła fryzurę. „Do odważnych świat należy”

Małgorzata Tomaszewska
fot. instagram.com/malgorzata__tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska zaprezentowała się w nowej, odważnej fryzurze a fani przeżyli potężny szok. Metamorfoza gwiazdy „Pytania na śniadanie” powaliła wszystkich na kolana. Wygląda jak zupełnie inna osoba. 

Małgorzata Tomaszewska zawsze jawiła się nam jako prawdziwa bogini „Pytania na śniadanie”. Zawsze w zachwycających kreacjach, i makijażu, a przede wszystkim — z długimi blond puklami, które — związane, zaplecione, czy też spływające kaskadą po ramionach — budziły jednakowy podziw.

Małgorzata Tomaszewska odwiedziła fryzjera. Pokazała efekt metamorfozy

Spośród wszystkich gwiazd „Pytania na śniadanie”, które miały okazję prowadzić wielkie wydarzenia i festiwale to właśnie Małgorzata Tomaszewska była tą, na temat której rozpisywały się media. Zarówno w studio, jak i na scenie zawsze prezentowała się doskonale, nieraz przyćmiewając innych gospodarzy, czy artystów.

W 2020 roku podczas III Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach gwiazda zaskoczyła wszystkich, po raz pierwszy prezentując się w zupełnie innej fryzurze niż zwykle. Zaczesane do tyłu i usztywnione lakierem włosy wzbudziły niemały zachwyt i zdumienie wśród fanów. Jednak tamta zmiana była niczym w porównaniu do potężnej metamorfozy, jaka właśnie dokonała się na głowie prezenterki.

Ekranowa partnerka Olka Sikory właśnie odwiedziła salon fryzjerski. W relacji na Instagramie pokazała moment, w którym zasiadła na fotelu, jeszcze z długimi, natapirowanymi puklami. Zasłoniła obiektyw dłonią i zanim zdążyliśmy pomyśleć, zaprezentowała się… w asymetrycznym bobie.

Gdzie się podziały jej włosy? Małgorzata Tomaszewska wygląda jak zupełnie inna osoba

Wygląda na to, że Małgorzata Tomaszewska postawiła na naprawdę radykalną zmianę. Jeszcze rano z jej ramion spływały długie kosmyki, które teraz ledwo sięgają za jej brodę. Gwiazda zafundowała sobie jedną z najmodniejszych wersji popularnej fryzury — z króciutkim tyłem i mocno wydłużonymi pasmami z przodu.

– Shakaboom! Do odważnych świat należy! Jak Wam się podoba nowa fryzura? – zwróciła się entuzjastycznie do fanów.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. „Ale metamorfoza!”, „Ślicznie Ci w tej fryzurze”, „Co za cudowna zmiana”. Tylko nieliczni wskazywali, że nowy look dodał prezenterce lat, zaś gros osób przyznał, że w obu wersjach było tak samo ładnie. Tylko kilka osób zwróciło uwagę, że z nowym uczesaniem jest coś nie tak.

– Fryzurka super, ale dużo cięcia nie było. Wydaje mi się, że tam są zawinięte – zauważyła internautka.

 Ładnie, ale widać ze z tyłu podwinięte więc pani Gosia nas wkręca.

– Chyba podpięłaś włosy na potrzebę jakiegoś eventu czy programu w TV? Bo żal by było twojego dbania o piękne, długie włosy, żeby nagle je obcinać i czekać kilka miesięcy aż odrosną! Dobrze myślę?

Czyżby fryzura była tylko „na chwilę”? Na pewno wkrótce się przekonamy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Potężna kompromitacja Małgorzaty Tomaszewskiej. Gwiazda TVP zdradziła, co sądzi o inflacji, w sieci zawrzało
  2. Dagmara Kaźmierska ma dosyć ludzi, nie chce być już sławna. „Nie jestem małpą w klatce”
  3. Wielka wpadka ekipy Katarzyny Dowbor? Fani programu „Nasz nowy dom” pierwszy raz tak rozczarowani remontem