Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska pożegnała się z fanami i wsiadła do samolotu z miłością swojego życia. Nagranie trafiło do sieci
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 06.05.2022 12:15

Małgorzata Tomaszewska pożegnała się z fanami i wsiadła do samolotu z miłością swojego życia. Nagranie trafiło do sieci

Małgorzata Tomaszewska
Fot. Instagram.com/malgorzata__tomaszewska

Wiele gwiazd w ostatnim czasie znalazło się za granicą. Teraz Polskę opuściła także Małgorzata Tomaszewska. Gwiazda zabrała miłość swojego życia — razem wsiedli do samolotu, a niezwykłe nagranie trafiło do sieci.

W ostatnim czasie Małgorzata Tomaszewska znalazła się w centrum uwagi po tym, jak nieoczekiwanie ogłosiła, że rozwiodła się po raz drugi. Gwiazda „Pytania na śniadanie” unika opowiadania o swoim życiu uczuciowym, jednak wiemy już, że jej serce od jakiegoś czasu jest zajęte.

Teraz prezenterka postanowiła wybrać się na majowy odpoczynek. Na Instagramie zamieściła nagranie, na którym widać, jak wsiada do samolotu w towarzystwie miłości swojego życia.

Małgorzata Tomaszewska udała się na urlop. Wiemy, kto jej towarzyszy

W ostatnim czasie wiele gwiazd, zainspirowanych majową aurą, zdecydowało się ruszyć w podróż. Do Turcji udał się Łukasz Nowicki, a i Katarzyna Cichopek spędziła czas w otoczeniu pięknej przyrody, choć na terenie kraju.

Teraz Polskę opuściła także Małgorzata Tomaszewska. Gwiazda już kilka dni temu przygotowywała się do podróży, pokazując na Instastory swój sposób na szybkie i zorganizowane pakowanie ubrań.

A już wczoraj media obiegło niezwykłe nagranie. Gwiazda pojawiła się na lotnisku i wsiadła do samolotu. Towarzyszył jej nie kto inny, 5-letni Enzo, syn gwiazdy, który oficjalnie jest obecnie jedynym mężczyzną w życiu prezenterki. Chłopiec doskonale bawił się na lotnisku, dzielnie maszerował z bagażem — lub jechał na nim. Na jego buzi malował się wielki uśmiech.

Dumna mama sfilmowała wspólne chwile i zamieściła w postaci krótkiej, muzycznej zajawki. Para ruszyła w pogoni za słońcem. Po wspaniałych widokach na miejscu możemy przypuszczać, że Małgorzata Tomaszewska powróciła do Dubaju, gdzie spędziła także zimowy urlop w lutym.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę