Małgorzata Tomaszewska podczas niedzielnego wydania „Pytanie na śniadanie” zdecydowała się na nieoczekiwane wyznanie. Zatrzymała wywiad, by zdradzić szczegóły na temat swojego programowego kolegi.

Podczas śniadaniówki na żywo potrafią zdarzyć się różne wpadki, dlatego prowadzący muszą być przygotowani na każdą możliwość. Podczas jednego z wywiadów to gospodyni przerwała rozmowę, by zdradzić widzom sekret.

„Pytanie na śniadanie”: Małgorzata Tomaszewska nagle przerwała wywiad

Na kanapie śniadaniówki zasiadł duet opowiadający o tegorocznej Wielkiej Gali Integracji. Jednym z gości był Tomasz Wolny, który widzom TVP znany jest z roli prowadzącego porannego programu.

Prezenter oprócz pracy w mediach doszkala się w innych dziedzinach, by pomagać potrzebującym. Jego postawa przekonała Małgorzatę Tomaszewską do zatrzymania prowadzonego wywiadu.

Na antenie „Pytanie na śniadanie” padły słowa uznania w stronę utalentowanego dziennikarza.

Jesteś skromny, ale musiałam to powiedzieć, bo rzeczywiście poświęcasz bardzo dużo czasu na to, żeby pomagać innym — wyznała prezenterka.

Okazuje się, że Tomasz Wolny wraz z Idą Nowakowską bardzo często proszą o zastępstwo Małgorzatę Tomaszewską i Olka Sikorę w dyżurach „Pytanie na śniadanie” ze względu na rozpoczęte kursy.

Dziennikarz pierwszy raz publicznie również wyznał, że jest dyplomowanym hipoterapeutą. Dla członków ekipy połączenie tak wielu obowiązków jest godne pochwały.

„Pytanie na śniadanie” prezentuje obsadę od innej strony

Od jakiegoś czasu program postanowił zaprezentować widzom dobrze znanych gospodarzy z zupełnie innych stron. Tomasz Wolny porozmawiał z prezenterami na temat swoich prywatnych pasji, ale to jeszcze nie koniec.

Ida Nowakowska niedawno pojawiła się na antenie z mężem i synkiem, by wspólnie pomóc podczas kulinarnych popisów. Na kanapie „Pytanie na śniadanie” mieli szanse porozmawiać o prywatnym życiu.

Produkcja również jako pierwsza przeprowadziła wywiad z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim po ujawnieniu ich relacji. Prezenterzy od lat wspólnie pracowali na antenie TVP.

Pytanie na śniadanie
Kadr z programu „Pytanie na śniadanie”, prod. TVP
Pytanie na śniadanie
Kadr z programu „Pytanie na śniadanie”, prod. TVP

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka