Wiele dodatkowych materiałów dotyczących prowadzących programu „Pytanie na śniadanie” pojawia się na profilu na tiktokowym śniadaniówki. W jednym z ostatnich materiałów Małgorzata Tomaszewska zdradziła, bez czego nie potrafi wyjść z domu.

Na pytania o najpotrzebniejsze przedmioty odpowiadały też inne osoby zaangażowanie w program, chociażby kucharze. Swoje 3 grosze dorzucił także Olek Sikora. Co ciekawe, wyżej wspomniana prowadząca nie była dumna ze swojej odpowiedzi. O czym więc mówiła?

Bez czego nie może żyć Małgorzata Tomaszewska?

Prezenterka przyznała, że jest jedna taka rzecz. Mało tego, dodała, że, choć zwykle nie wraca się do domu, gdy czegoś zapomni, to po nią musi się wrócić. Chodzi konkretnie o jej telefon komórkowy. Mówiąc to, miała wyraźnie kwaśną minę, bo była świadoma, że nie jest to dobry odruch. Jak się okazuje, nie tylko ona ma z tym problem.

Takiej samej odpowiedzi udzielił bowiem jej współprowadzący, Olek Sikora. Ten jednak nie wyglądał na zawiedzionego sobą, jak jego koleżanka. Bardzo sprytnie wytłumaczył za to, do czego ten telefon jest mu aż tak bardzo potrzebny. Nie ma wątpliwości, że chciał się troszkę podlizać fanom.

– Chcę mieć po prostu z Wami ciągłą łączność na TikToku, jasna sprawa skwitował prezenter.

Co jeszcze zdradziła o sobie Małgorzata Tomaszewska?

Wspomniany wyżej materiał to niejedyny filmik, w którym Małgorzata Tomaszewska opowiadała o sobie. Na tiktokowym profilu „Pytania na śniadanie” można znaleźć więcej tego typu wideo. W jednym z nich prezenterka wyjawiła, chociażby że nie lubi owoców morza.

Wówczas zdradziła także, że za młodu trenowała tenis stołowy, ale ostatecznie nie była usatysfakcjonowana swoim poziomem i porzuciła sport. Wybór tej dyscypliny nie może dziwić, bo jej mama, była uznaną reprezentantką Polski w tenisie stołowym. Jeszcze lepsza była jej babcia, która na przestrzeni całej kariery zdobyła 67 medali mistrzostw Polski w tej samej dyscyplinie.

Zobacz post:

@pytanienasniadanieBez jakiego przedmiotu Wy nie wyobrazacie sobie zycia? ❤️♬ Cry In My Gucci (TikTok Clip) – Margaret

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Tomaszewska eksponuje nogi na swoim Instagramie. Najładniejsze nogi w TVP?
  2. Anna Głogowska w bikini wtula się w Piotra Gąsowskiego. Zaskakujący widok, para rozstała się kilka lat temu
  3. Pytanie na śniadanie: „Techniki relaksacyjne” na stres wywołany problemami finansowymi. Zastanawiające rady ekspertki

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl