Małgorzata Tomaszewska od pewnego czasu jest niezwykle aktywna w swoich social mediach. Prowadząca program „Pytanie na śniadanie” przebywa obecnie na wymarzonych wakacjach i w sieci chwali się fotografiami z wyjazdu. Najnowsze zdjęcie zwróciło uwagę wszystkich obserwatorów.

Gwiazda TVP bawi się obecnie na wakacjach na greckiej wyspie Santorini. Teraz dziennikarka dodała zdjęcie, na którym pozuje na tle błękitnego morza. Uwagę fanów zwróciła jednak skóra prezenterki.

Małgorzata Tomaszewska na wakacjach na Santorini

Prowadząca uwielbiany przez widzów show „Pytanie na śniadanie” od pewnego czasu przebywa na wymarzonych wakacjach na greckiej wyspie Santorini. Prezenterka z chęcią dzieli się z fanami zdjęciami z pobytu na słonecznych plażach. Na zamieszczonych przez nią fotografiach możemy zauważyć zgrabną dziennikarkę pozującą na tle urokliwych budynków albo malowniczego zachodu słońca. Pod każdym postem obserwatorzy chwalą gwiazdę za jej urodę i idealnie dobrane stylizacje.

Małgorzata Tomaszewska zaskoczyła najnowszym zdjęciem na Instagramie

Teraz gwiazda TVP pochwaliła się kolejnym zdjęciem z luksusowych wakacji. Tym razem dziennikarka pozuje na klifie na tle malowniczego lazurowego morza. Uwagę zwraca również jej piękny biały strój kąpielowy w stylu boho. Jednak to, co najbardziej zaciekawiło fanów Małgorzaty Tomaszewskiej to jej długie zgrabne nogi i idealnie opalona skóra. Obserwatorzy chwalą prowadzącą „Pytanie na śniadanie” w komentarzach pod dodanym postem.

„Ach te kobiety, Boska”

„Piękne zdjęcia”

„Cudownie wyglądasz” – takie komentarze można znaleźć pod wpisem gwiazdy.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Tomaszewska jest gorąca jak tegoroczne lato. Opublikowała nowe zdjęcia
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.