Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska rozpaliła internet do czerowności. W takim wydaniu nie zobaczycie jej w „Pytaniu na śniadanie”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 12.04.2022 17:14

Małgorzata Tomaszewska rozpaliła internet do czerowności. W takim wydaniu nie zobaczycie jej w „Pytaniu na śniadanie”

Małgorzata Tomaszewska
MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Małgorzata Tomaszewska pokazała zupełnie nieznaną dotąd twarz. Prowadząca program „Pytanie na Śniadanie” zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którego widok zapewne niejeden fan dostał rumieńców.

Ta prowadząca „Pytanie na Śniadanie” nie od dziś rozbudza wyobraźnię części widzów. Magdalena Tomaszewska dołączyła do ekipy w 2018 roku, a już kilka miesięcy później stała się pełnoprawną gospodynią i od tego momentu najczęściej występuje w duecie z Aleksandrem Sikorą. Widzowie pokochali jej pełną uroku osobowość oraz wdzięk.

Odważna sesja Małgorzaty Tomaszewskiej

Nie wszyscy wiedzą, że zanim dziennikarka rozpoczęła karierę telewizyjną, w latach szkolnych przeżyła krótką przygodę z modelingiem. Zdradzała ku temu odpowiednie predyspozycje — zarówno pod względem wzrostu, jak i aparycji. Choć ostatecznie podążyła inną ścieżką, na jej Instagramie — obok selfie z planu „Pytania na Śniadanie” i zdjęć 4,5-letniego syna, Enzo — dość często pojawiają się profesjonalne fotografie.

Tym razem jednak Małgorzata Tomaszewska przeszła samą siebie, biorąc udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej. 33-latka chciała tym samym zwrócić się z apelem do wszystkich mam, zwłaszcza we wczesnych latach macierzyństwa.

– Po urodzeniu synka 9 miesięcy poświęciłam tylko jemu i nabrałam dziwnego przeświadczenia, że mama już nie może być sexy. Że nie wypada, że to już było, a teraz jest macierzyństwo. To pierwsza „moja własna” sesja zdjęciowa […] ciesze się, że przez 4 lata od narodzin mojego synka tyle się zmieniło i zrozumiałam gdzieś wewnętrznie, że mama to nadal kobieta i może czuć się piękna. Młode mamy — jesteśmy silne, piękne i możemy być też sexy – napisała pod jednym ze zdjęć.

Już wcześniej na jej Instagramie pojawiło się kilka zdjęć w zwiewnych sukienkach i pełnych seksapilu kompletach. Teraz jednak uwagę fanów przyciągnęły nowe kadry, które po raz kolejny rozpaliły wyobraźnię.

Dziennikarka pozowała w niedbale zapiętej, białej koszuli i bieliźnie. Fotografię skomentowała m.in. Kasia Cichopek oraz gwiazdy polskiego modelingu: Rafał Jonkisz, oraz Milena Sadowska.

Piękna! Wow! – padły słowa zachwytu, a pochwał nie szczędzili także fani.

To zdjęcie to prawdziwa petarda! Uwielbiam tę sesję! Odwaliliście kawał dobrej roboty! – czytamy pod wpisem.

Jak wam się podoba Małgorzata Tomaszewska w tej wersji?

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. W „Ranczo” grali zakochanych, prywatnie się nie znoszą. Konfliktem aktorów zajmowała się nawet prokuratura
  2. Kuba Wojewódzki w „Sanatorium miłości”. Trudno uwierzyć, co napisał pod intrygującym zdjęciem
  3. Piotr klęknął z bukietem czerwonych róż przed Anią. W „Sanatorium miłości” doszło do nieoczekiwanych scen