Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska rozstała się z mężem. Smutne, co właśnie opowiedziała
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 19.04.2022 00:39

Małgorzata Tomaszewska rozstała się z mężem. Smutne, co właśnie opowiedziała

Małgorzata Tomaszewska
Pawel Wodzynski/East News

Małgorzata Tomaszewska nie tak dawno temu przeżyła drugi rozwód. Mogłoby się wydawać, że gwiazda kwitnie w roli singielki i wciąż pozostaje jedną z najatrakcyjniejszych samotnych mam w show-biznesie. Tymczasem prezenterka dość gorzko skomentowała swoją sytuację.

W sieci zawrzało, kiedy na Instagramie pojawiła się ostatnia sesja gwiazdy „Pytania na śniadanie”. Małgorzata Tomaszewska pokazała się z nieznanej dotąd strony i chyba nikt nie ma wątpliwości, że jest jedną z najseksowniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Nic dziwnego, bowiem już w czasach szkolnych dostrzeżono jej potencjał, dzięki czemu mogła spróbować swoich sił w modelingu.

Wyświetl ten post na Instagramie

Niestety, oszałamiająca kariera prezenterki jak dotąd nie szła w parze z sukcesami w uczuciach. 33-latka dwukrotnie wychodziła za mąż i dwukrotnie jej małżeństwo się rozpadło, choć jedno z nich zaowocowało przyjściem na świat najważniejszej osoby w życiu gwiazdy — syna, Enzo.

Magdalena Tomaszewska w gorzkich słowach podsumowała związki w show-biznesie

W rozmowie z „Plejadą” Małgorzata Tomaszewska opowiedziała, jak wyglądają związki w show-biznesie. Okazało się, że gwiazda ma bardzo realne, choć dość pesymistyczne podejście do związków w swojej branży.

– Pewnie odezwie się mnóstwo udanych małżeństw z show-biznesu, które powiedzą: „Nie, jest super i się da”. Na pewno się da, ale jest to trudne. Uważam, że stworzenie związku w tej branży jest bardzo trudne – przyznała.

Prezenterka mówiła m.in. o niedogodnościach i barierach wynikających z pracy w mediach, które mogą być nie do przekroczenia, jeśli nie trafi się na cierpliwą i wyrozumiałą osobę. Ujawniła, że powodem rozpadu takich relacji często jest fakt, iż gwiazda musi być na każde zawołanie, gotowa do nagłej rezygnacji z planów, jeśli pojawi się taka potrzeba.

– Ludzie nie rozumieją tego, że ty nie spędzisz z nimi świąt. Ludzie nie rozumieją tego, że każdy sylwester spędzasz w pracy – ciągnęła.

Choć Małgorzata Tomaszewska zastanawiała się na głos, czy poświęcanie życia uczuciowego dla kariery i takie ustalanie priorytetów nie jest błędem, przyznała, że dostrzega w otoczeniu mnóstwo dowodów na to, że stworzenie trwałego związku często jest dla osób medialnych po prostu niemożliwe. Wyjawiła też, jak wygląda życie gwiazdy po rozwodzie.

– Widzę sporo samotnych osób w polskim show-biznesie. Są rodziny, ale one się też rozstają. […] Powiesz o rozwodzie i jesteś w każdej gazecie, jesteś na każdym portalu. Oczywiście, ktoś cię spyta… Możesz to dozować i na kilka wywiadów sobie rozłożyć ten rozwód.

Mimo to prezenterka nie wyklucza ponownego pojawienia się przed ołtarzem. Pozostaje zatem czekać i życzyć gwieździe, aby na jej drodze stanęła osoba równie skłonna do poświęceń i wyrozumiała.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego

Źródło: Onet Plejada