Rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela nie tylko poruszyło opinię społeczną, ale także pośrednio dotknęło osoby z nimi współpracujące. Całą sprawę od kulis obserwowała chociażby Małgorzata Tomaszewska, która jest w stałym kontakcie z aktorką.

Już wcześniej wypowiadała się publicznie na ten temat, twierdząc, że Kasia jest niezwykle dzielna i dojrzała wobec sytuacji, która ją spotkała. Teraz postanowiła znów zabrać głos, ale już w nieco bardziej krytycznym tonie.

Małgorzata Tomaszewska o Marcinie Hakielu

Małgorzata Tomaszewska udzieliła krótkiej rozmowy dla serwisu „Jastrząb Post”, w której została zapytana o to, jak ocenia zachowanie Marcina Hakiela. Warto bowiem przypomnieć, że mężczyzna wyjątkowo dużo mówił o rozstaniu i swoich odczuciach z nim związanych, choć według wstępnej wersji była już para miała tego w ogóle nie komentować.

– Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają. Nie rozumiem tego zachowania, ponieważ od pieniędzy, od zemsty, od kłótni, od jakichkolwiek waśni pomiędzy rodzicami ważniejsze i najważniejsze powinny być dzieci. Tutaj, mam wrażenie, że tylko dzieci mogą ucierpieć — skwitowała wymownie prezenterka.

Dalej Małgorzata Tomaszewska tłumaczyła, że komentowanie takich spraw w emocjach jest złe, bo można powiedzieć zdecydowanie za dużo, a potem się tego nie odwróci. Podkreśliła, że najbardziej na całym zamieszaniu medialnym mogą ucierpieć dzieci. Te bowiem do końca nawet pewnie nie rozumieją, co się tak naprawdę dzieje, a są, jak to określiła prezenterka, wciągane w publiczne pranie brudów.

Warto przy tym podkreślić, że Małgorzata Tomaszewska sama jest wierna ideałom, które głosi i absolutnie nie są to z jej ust puste frazesy. Nie tak dawno bowiem potwierdziła swój drugi rozwód, choć doszło do niego o wiele wcześniej. Wytłumaczyła wówczas, że nigdy nie porusza tak istotnych kwestii, również tych sercowych, na gorąco. Komentuje dopiero wówczas, gdy emocje opadną, by nie narobić dodatkowego, niepotrzebnego szumu.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” nie żyje. Przed śmiercią chcał się rozwieść. Poruszające doniesienia
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Katarzyna Cichopek wyjechała z Warszawy. Wiemy, z kim i gdzie spędziła weekend, bardzo nietypowe miejsce

Źródło: jastrzabpost.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl