Media spekulują na temat rzekomego konfliktu, który pojawił się między czołowymi prezenterkami Telewizji Polskiej. Po tym, jak ogłoszono, że Marta Manowska nie będzie już pracować jako prowadząca show „The Voice Senior”, a jej miejsce zajmie Małgorzata Tomaszewska w sieci zawrzało. Jakie relacje łączą dziennikarki?

Jakiś czas temu ogłoszono zmiany, które przywitają widzów jesiennej edycji programu „The Voice of Poland”. Fani formatu będą mieć szansę nie tylko zobaczyć, jak prezentuje się odnowione luksusowe studio nagraniowe, ale też ocenić nowego jurora show — wokalistkę i autorkę tekstów Lanberry. Teraz na jaw wychodzą zmiany, jakie pojawią się w wersji talent show przeznaczonej dla seniorów.

„The Voice Senior” cieszyło się ogromną popularnością publiczności, między innymi z powodu sympatycznej prowadzącej Marty Manowskiej. Informacja o tym, że gwiazda nie będzie już prowadzić formatu, wstrząsnęła internautami. Teraz okazało się, że miejsce dziennikarki zajęła jej koleżanka po fachu — prowadząca „Pytanie na śniadanie” Małgorzata Tomaszewska. Czy między paniami czuć konkurencję?

Małgorzata Tomaszewska szczerze o relacjach z Martą Manowską

W zaistniałej sytuacji nieuniknione są spekulacje i domysły dotyczące relacji, jakie panują obecnie między dwoma największymi gwiazdami TVP. Obie panie bardzo często pojawiają się w ramówce stacji, a nawet nazywane były przez media „ulubienicami prezesa — Jacka Kurskiego”. Teraz wygląda na to, że prezenterki konkurowały o możliwość prowadzenia jednego z najbardziej kultowych show TVP. Jak swoją znajomość z Martą Manowską ocenia nowa prowadząca „The Voice Senior” Małgorzata Tomaszewska?

Tabloid „Super Express” postanowił zapytać gospodynię programu „Pytanie na śniadanie” o to, jak po objęciu przez nią nowej funkcji, wyglądają jej stosunki z koleżanką z pracy. Małgorzata Tomaszewska wyznała, że ona i Marta Manowska nigdy nie były blisko.

– Nie ma między nami konfliktu, ale my się nie znamy. Tak naprawdę mówimy sobie „cześć” na korytarzu i to najczęściej podczas ramówek. My nigdy razem nie pracowałyśmy, nawet drzwi w drzwi ani na jednym planie. Nie będę się starała w żaden sposób naśladować Marty w tym programie. Myślę, że w „The Voice Senior” będę taka sama jak w „The Voice of Poland” – zdradziła dziennikarka w rozmowie z tabloidem.

Dodatkowo gwiazda wypowiedziała się na temat tego, w jaki sposób Marta Manowska spełnia się w swojej roli. Zdradziła, że uwielbia oglądać prowadzony przez prezenterkę program „Sanatorium miłości” i uważa, że koleżanka po fachu świetnie odnajduje się jako jego gospodyni.

-Trzymam kciuki za nowe wyzwania Marty. Nigdy nie miałam okazji jej bliżej poznać, ale lubię tę Martę, która pojawia się na ekranie, która jest taka ciepła i taka ludzka… Uwielbiam „Sanatorium miłości”. Oglądam ten format i lubię w nim Martę — powiedziała prezenterka.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Tomaszewska zastąpi Martę Manowską w „The Voice Senior”. Przejmie też „Sanatorium miłości”?
  2. „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w PnŚ
  3. „Płakałem jak bóbr”. Olek Sikora zakończył pracę na planie programu „Czas na przebój”

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.