Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska zwróciła się do Smaszcz. Martwi się o dobro dzieci Cichopek i Kurzajewskiego
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 14.11.2022 15:26

Małgorzata Tomaszewska zwróciła się do Smaszcz. Martwi się o dobro dzieci Cichopek i Kurzajewskiego

Małgorzata Tomaszewska
fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Tomaszewska wyjawiła niepokojące wieści na temat Kasi Cichopek, Macieja Kurzajewskiego i ich rodzin. Zwróciła się do Pauliny Smaszcz. Jedno miała jej do przekazania. 

Gwiazda „Pytania na śniadanie” już nie raz zabierała głos odnośnie sytuacji Cichopek i Kurzajewskiego, jednak teraz miała do przekazania wiadomość dla Pauliny Smaszcz. Małgorzata Tomaszewska nie mogła milczeć także w znacznie ważniejszej sprawie. Przekazała smutną informację.

Małgorzata Tomaszewska niepokoi się o Cichopek i Kurzajewskiego i ich rodziny

Choć afera miłosna w TVP nie dosięgła ekranowej „żony” Sikory bezpośrednio, Małgorzata Tomaszewska siłą rzeczy stała się jednym z najbliższych obserwatorów ostatnich wydarzeń. To ona, jako jedna z pierwszych, zwróciła uwagę, że Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali niejako „zmuszeni” do ujawnienia się w mediach.

– Gdyby nie ten komentarz, to pewnie Kasia i Maciej wybraliby odpowiedni czas. Być może przygotowaliby na to swoich bliskich, natomiast tu trochę zostali zmuszeni do tego, aby się ujawnić, skomentować […] Nie dodałabym takiego komentarza i myślę, że chyba jak ktoś jest szczęśliwy, to komuś w życie nie zagląda – podsumowała „taktyczny” krok byłej żony kolegi.

Od tamtego wywiadu dla Jastrząb Post minęło jednak trochę czasu, a po drodze sprawa zdążyła rozrosnąć się do niewyobrażalnych rozmiarów — jej najgłośniejszą odnogą stała się z pewnością medialna wojna pomiędzy byłą żoną Kurzajewskiego a Izabelą Janachowską.

Małgorzata Tomaszewska zwróciła się do Pauliny Smaszcz

Podczas niedzielnej gali jubileuszowej TVP Małgorzata Tomaszewska sama przyznała, że sprawy zaszły bardzo daleko.

– Chyba za daleko. Myślę, że to nikomu niepotrzebne — ciąganie się po sądach. Już mamy tyle hejtu dookoła […] że naprawdę, my między sobą fundować sobie — to wydaje mi się zupełnie niepotrzebne. I życzę obu paniom, bo nie wnikam, kto zaczął, uśmiechu, bo obydwie są wspaniałymi kobietami i pogodnymi i tak powinno być – mówiła w rozmowie z „Party”.

Okazuje się też, że piękna prezenterka bardzo martwi się o swoich przyjaciół z TVP, a zwłaszcza o ich dzieci, które, jak stwierdziła, w całej tej sytuacji są najbardziej pokrzywdzone. Afera nie wpływa pozytywnie na obie rodziny.

 Jak każdy, są tym zmęczeni bo myślę, że każdy, kogo życie prywatne jest tak wyciągane na zewnątrz jest po prostu tym zmęczony. Na pewno mają na względzie dobro dzieci, a zawsze, kiedy rozliczane życie prywatne na forum, tracą dzieci. Bo to, że robią to sobie dorośli to jest ich wybór — i to były w ogóle ich wybory, jeśli chodzi o związek — a dzieci są tu zupełnie niewinne – wyznała z przykrością.

Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska
Maciej Kurzajewski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi