Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Trzaskowska powiedziała co myśli o prezydencie Andrzeju Dudzie. Nie były to miłe słowa
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 01.06.2021 21:10

Małgorzata Trzaskowska powiedziała co myśli o prezydencie Andrzeju Dudzie. Nie były to miłe słowa

Małgorzata Trzaskowska (1)
Kadr z wywiadu Doroty Wellman z Małgorzatą Trzaskowską; screen youtube.com/tvnpl

W najnowszym wpisie w mediach społecznościowych Małgorzata Trzaskowska nawiązała, choć nie bezpośrednio, do Andrzeja Dudy. Małżonka Rafała Trzaskowskiego nie miała do powiedzenia na jego temat nic miłego.

Mimo przegranej małżonka w ostatnich wyborach prezydenckich Małgorzata Trzaskowska aktywnie działa i komentuje bieżące wydarzenia w kraju w social mediach. Ostatnio na jej oficjalnym profilu na Instagramie pojawił się wpis, który skierowała do swoich pociech. Przemyciła w nim jednak nawiązanie do osoby Andrzeja Dudy.

Małgorzata Trzaskowska o prezydencie Polski

Z okazji Dnia Dziecka Małgorzata Trzaskowska postanowiła złożyć swoim pociechom życzenia za pośrednictwem social mediów. Przypomnijmy, że Małgorzata i Rafał Trzaskowscy doczekali się dwójki dzieci, córki Aleksandry i syna Stanisława.

Małgorzata Trzaskowska życzyła swoim pociechom wielu radości w życiu. W życzeniach małżonki Rafała Trzaskowskiego nie zabrakło także odniesień do polityki. Wybranka prezydenta Warszawy pragnie, by jej pociechy dorastały w kraju nastawionym na ekologiczne rozwiązania i otwartym na odmienność.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


W publikacji pojawiła się także wzmianka o Andrzeju Dudzie. Choć Małgorzata Trzaskowska nie wymieniła nazwiska prezydenta bezpośrednio, prawdopodobnie to właśnie jego miała na myśli.

Abyście budowały przyszłość w kraju uśmiechniętym, otwartym, zielonym, gdzie nie musicie protestować przeciwko opresyjnej i nieuczciwej władzy i niszczeniu środowiska, a prezydent nie jest obciachem – po prostu w normalnym, nowoczesnym europejskim kraju – czytamy w mediach społecznościowych Małgorzaty Trzaskowskiej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: WP, Instagram