Małgorzata Tusk: romans, w który według portalu natemat.pl wdała się lata temu żona polityka, o włos nie doprowadził do rozwodu. Co ciekawe, Małgorzata Tusk sama zdobyła się na wyznanie i opowiedziała o tym, jak uczucie do pewnego mężczyzny prawie zniszczyło jej małżeństwo z Donaldem. To niezwykła historia!

Przez lata wydawało się, że tworzą idealne małżeństwo. Okazało się jednak, że nawet najbardziej oddane sobie pary mają za sobą niejeden kryzys. Podobne doświadczenia mają za sobą Donald i Małgorzata Tusk. Jak podaje portal natemat.pl romans żony znanego polityka odbił się szerokim echem w ich rodzinnym mieście i niemal doprowadził do rozwodu. Czy historia znalazła swój happy end? Dowiedzmy się!

Z kim miała romans Małgorzata Tusk?

Jak informuje portal natemat.pl, żona Donalda Tuska wdała się w romans z kolegą swojego męża. Przytoczyła tę historię w swojej autobiograficznej książce Między nami. Nie chodziło tylko o odskocznię od niesatysfakcjonującego małżeństwa!

Romans miał miejsce w latach 80. Małgorzata Tusk czuła żal do męża, że przez działalność opozycyjną męża cierpi ona i ich syn. W tamtym czasie myślała o Donaldzie w wyjątkowo nieprzychylny sposób.

– Co za gnojek. Co on ze mną robi. Całe życie mi spieprzy […]  Wydawało mi się, że po pierwsze, mało znaczę w twoim życiu, a po drugie, że nie sprawdzasz się jako mąż – cytuje Małgorzatę Tusk natemat.pl

Według portalu fakt.pl wybrankiem żony polityka był Wojciech Fułek, znany pisarz i polityk. Kiedy mężczyzna kandydował na stanowisko prezydenta Sopotu w 2010 roku, Tusk udzielił poparcia jego rywalowi. Wiele osób zarzuciło byłemu premierowi, że kierował się chęcią zemsty na kochanku partnerki.

O tym, że Małgorzata Tusk zakochała się w znajomym rodziny, miało wiedzieć wielu mieszkańców Gdańska. Jak udało im się uratować małżeństwo? Kryzys został zażegnany w głównej mierze dzięki uporowi Donalda Tuska, który nie wyobrażał sobie życia bez ukochanej żony u boku. Dlatego ze wszystkich sił starał się ją przekonać, że zależy mu na utrzymaniu małżeństwa. Udało mu się m.in. zdobyć sanki dla ich syna, co w tamtym okresie wymagało wielu zabiegów. 

Gratulujemy Donaldowi i Małgorzacie Tusk, że udało im się pokonać małżeński kryzys. Ta historia daje nadzieję innym parom, które znajdują się w obecnej sytuacji. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata tusk romans
fot. youtube.com @TVP VOD

Małgorzata Tusk: romans niemal doprowadził do rozpadu jej małżeństwa z Donaldem Tuskiem.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSingle są szczęśliwsi i lepiej żyją? Zaskakujące wyniki badań
Następny artykułJak kiedyś wyglądała Agnieszka Chylińska? Największa metamorfoza w Polsce!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.