Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzatę Tomaszewską dzisiaj zatkało na wizji. Jej koleżanka z „PnŚ” zaczęła wyjawiać fakty o rodzicach Idy Nowakowskiej
Michał Fitz
Michał Fitz 27.03.2022 13:55

Małgorzatę Tomaszewską dzisiaj zatkało na wizji. Jej koleżanka z „PnŚ” zaczęła wyjawiać fakty o rodzicach Idy Nowakowskiej

Małgorzata Tomaszewska
fot. kadr z programu „Pytanie na Śniadanie” instagram.com/idavictoria

Choć prowadzący „Pytania na Śniadanie” mają pod ręką scenariusz, to i tak w trakcie trwania programu wiele kwestii może ich zaskoczyć. Przekonała się o tym Małgorzata Tomaszewska.

W ramach standardowego segmentu dotyczącego życia gwiazd wyjawiono bowiem kilka informacji na temat rodziny Idy Nowakowskiej. Jej koleżanka była w szoku.

Czego Małgorzata Tomaszewska nie wiedziała o Idzie Nowakowskiej?

Anna Lewandowska, która zwykle odpowiada za przekazywanie informacji ze świata celebrytów, dziś pochyliła się nieco nad Idą Nowakowską i jej rodziną. Okazuje się bowiem, że perypetie prowadzącej były bardzo ciekawe. Małgorzata Tomaszewska wyglądała, jakby nie miała o tym wszystkim pojęcia. Czego więc się dowiedziała?

Chociażby tego, że mama prezenterki pracowała jako dziennikarka w prestiżowym i znanym na całym świecie „New York Times”, który do dziś uważa się za jedną z najrzetelniejszych gazet na świecie. Jak się okazuje, małżeństwo Nowakowskich miało wspólne pasje, bo jej ojciec również trudnił się pisaniem, choć skupiał się na wydawaniu książek, a nie artykułów.

Mało tego, ciekawe rzeczy powiedziano też o małżeństwie Nowakowskiej. Widzowie usłyszeli, że koleżanka z pracy Małgorzaty Tomaszewskiej przez pewien czas mieszkała ze swoim mężem Jackiem Herndonem w Chinach. Co ciekawe, los rzucał ich w naprawdę różne zakątki świata, bo poznali się na studiach w Los Angeles.

Jakiś czas temu „Pytanie na Śniadanie” wyjawiło też nieco więcej informacji na temat samej Tomaszewskiej. Okazało się wówczas, że ta za młodu wyczynowo trenowała tenis stołowy. Przyznała się także do tego, że nie lubi ryb ani owoców morza.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Viki Gabor przeszła samą siebie. Jurorów i widzów aż zatkało po tym, co zrobiła w TTBZ