Magda Femme to pierwsza żona Wiśniewskiego. Ona i Michał mają za sobą bardzo burzliwą przeszłość i padło między nimi wiele gorzkich słów. Co artystka robi obecnie? Ostatnio wywołała sporą sensację.

Femme i Michał Wiśniewski byli małżeństwem w latach 1995-2001. Ich związek rozpadł się z hukiem, a para jeszcze kilkanaście lat po rozstaniu potrafiła atakować się w mediach.

Co robi pierwsza żona Wiśniewskiego? Magda Femme wywołała sensację

Magda od 2012 roku związana jest z raperem Michałem Zawidzkim. W 2017 roku się zaręczyli. Zanim jednak artystka znalazła szczęście u boku ukochanego, przeszła wiele przykrości ze strony lidera Ich Troje.

Femme wyznała w 2004 roku w rozmowie z magazynem „Viva!”, że jej małżeństwo z Wiśniewskim nie było sielanką. Twierdziła, że musiała ukrywać, że wzięli ślub, by nie zniechęcać fanek męża.

Po odejściu z Ich Troje Magda rozpoczęła karierę solową. Wydała kilka albumów i bardzo wiele singli. Ostatnio zaskoczyła wszystkich, nagrywając wspólną piosenkę z raperem Michałem Sobolewskim o pseudonimie Sobota.

Choć tworzą w zupełnie różnych gatunkach muzycznych, postanowili zewrzeć szyki i nagrać razem utwór „Przymierzam cię”. O okolicznościach jego powstania opowiedzieli w studiu „Dzień dobry TVN”.

To połączenie wydawało się trochę niemożliwe, przynajmniej dla mnie, ale ja mam w domu odważnego narzeczonego […]. Powiedział: „Ty musisz tę piosenkę zrobić z Sobotą” – wyznała Femme.

Przebój „Przymierzam cię” jest inspirowany klimatem disco lat osiemdziesiątych. Teledysk do niego nawiązuje do znanego programu randkowego, a jego premiera wywołała ogromną sensację w internecie. Obecnie ma już prawie 72 tysiące odtworzeń i ponad tysiąc polubień w serwisie YouTube.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel wziął się za siebie i przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcie bez koszulki 
  2. Małgorzacie Opczowskiej puściły nerwy, gdy wyjrzała przez okno. Nikt nie spodziewał się takiej wściekłości 
  3. Niepokojące wieści o Marcinie Hakielu. Rezygnuje z wielkich pieniędzy?