Małżeństwo Anny Przybylskiej, które było jej pierwszym, niestety nie należało do udanych. Mało kto pamięta, że wówczas 22-letnia aktorka wyszła za mąż w szaleństwie miłości. Życie jednak zweryfikowało pochopną decyzję i już po kilku miesiącach od zamieszkania razem gwiazda zażądała rozwodu. Jej pierwszym wybrankiem był  tenisista Dominik Zygra.

Anna Przybylska zakończyła pierwsze małżeństwo bardzo szybko. Dominik Zygra, tenisista i biznesmen był wielką miłością aktorki. Małżeństwo jednak nie udało się z zaskakującego powodu. Pierwszy mąż gwiazdy zabraniał jej rozwijać się zawodowo, co doprowadziło do szybkiego rozstania.

Pierwsze małżeństwo Anny Przybylskiej

Anna Przybylska i Dominik Zygra zakochali się w sobie bardzo szybko. Podobno to sama aktorka naciskała na romantyczny ślub. W efekcie para pobrała się w 2000 roku i zamieszkała w domu rodzinnym Ani. 

Po kilku miesiącach, w lutym 2001 roku przeprowadzili się do swojego mieszkania. Wtedy zaczęły się kłótnie o życie zawodowe aktorki. W maju Przybylska wróciła do domu rodzinnego. Swoją karierę stawiała na pierwszym miejscu i nie zamierzała na życzenie męża z niej rezygnować.

  1. Natalia Kukulska dostała wstrząsającą wiadomość. Dotyczy śmierci jej mamy
  2. Babcia nigdy nie wyrzuca łupin po cebuli i ujawnia, dlaczego są niezwykle cenne. Większość ludzi niesłusznie korzysta z nich tylko raz w roku
  3. W polskiej blond piękności kochali się wszyscy. Jej życie nie było kolorowe, dziś mało kto o niej pamięta

Anna Przybylska: rozwód trwał długo

Gwiazda od razu po powrocie do rodzinnego domu złożyła pozew o rozwód. Sprawa ciągnęła się aż półtora roku, ponieważ problemem był podział majątku. Dominik Zygra złożył pozew z orzeczeniem o winie swojej małżonki, wykorzystując fakt, że kilka miesięcy po ich rozstaniu Ania zaczęła spotykać się z Jarosławem Bieniukiem.

Jak się okazało, dopiero za drugim razem serce podpowiedziało jej prawdziwą miłość. Jarosław Bieniuk okazał się mężczyzną jej życia. Doczekali się trojga dzieci: Oliwii, Szymona i Jana. Szczęśliwe życie rodziny przerwała śmierć aktorki w 2014 roku. O tym jak bardzo Oliwia zrobiła się podobna do swojej pięknej mamy, napisaliśmy w osobnym artykule.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 11.03.2002 Kariera Nikosia Dyzmy N/Z:Przybylska Anna

Młoda Ania marzyła o rozwoju swojej kariery. Nie mogła zgodzić się na to, by jej pierwszy mąż pokrzyżował te plany.

małżeństwo
fot.intagram.com/aniablond

Aktorka odnalazła szczęście u boku Jarosława Bieniuka.

małżeństwo
instagram.com/oliwia.bieniuk/

Anna Przybylska była spełnioną mamą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Danuta Holecka – jakie wykształcenie ma naprawdę? Ujawniamy kulisy sławy najbardziej kontrowersyjnej dziennikarki dzisiejszych czasów
  2. Od dziś przedłużenie zakazu. Trzeba pamiętać
  3. Niewyobrażalna tragedia, nie żyje noworodek. Prokuratura przeprowadzi sekcję zwłok
  4. Pamiętacie Wójtową z „Rancza”? Dziś wygląda zupełnie inaczej, ciężko ją poznać
  5. Małgorzata Kożuchowska zawsze miała jedno marzenie. Niestety, straciła nadzieję, że kiedykolwiek się spełni
  6. Szukał grzybów w lesie, nagle zobaczył „palce diabła” i natychmiast wyciągnął telefon. Tomasz na zawsze zapamięta ten dzień

źródło: swiatseriali.interia.pl

 

Poprzedni artykułMatka zostawiła dziecko z psem, nagle usłyszała głośny płacz. Kamery nagrały, co zrobiło zwierzę
Następny artykułGłuche niemowlę po raz pierwszy słyszy głos swojej mamy. Reakcja jest nie do przewidzenia
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl