Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Znana piosenkarka zostawiła męża dla kobiety. Niedawno rzuciła ją i ma nowego partnera
Robert Głowacki
Robert Głowacki 06.10.2019 15:18

Znana piosenkarka zostawiła męża dla kobiety. Niedawno rzuciła ją i ma nowego partnera

małżeństwo
fot. screen YouTube ELLE

Małżeństwo Miley Cyrus i Liama Hemswortha rozpadło się zaledwie po 7 miesiącach. Piosenkarka szybko związała się tym razem z kobietą, jednak ją również porzuciła. Amerykańskie media donoszą, że gwiazda ma nowego chłopaka, a jest nim były znanej modelki. Czy ta relacja to coś poważnego?

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha trwał z przerwami ponad 10 lat, jednak ich małżeństwo rozpadło się niespełna po pół roku. Artystka szybko znalazła pociesznie u boku swojej przyjaciółki, jednak ta relacja również nie przetrwała. Teraz piosenkarka spotyka się z o 4 lata młodszym muzykiem z Australii. Kim jest nowy partner Miley? To był chłopak Gigi Hadid.

Małżeństwo Miley Cyrus

Małżeństwo Miley Cyrus i Liama Hemswortha trwało jedynie 7 miesięcy. Para pobrała się podczas świąt Bożego Narodzenia 2018 roku, jednak już w lipcu pojawiły się informacje o rozpadzie ich związku, co potwierdziły obie strony. Plotkowano, że ich małżeństwo skończyło się poprzez zdrady, jakich dopuszczała się Miley, a także jej eksperymenty z narkotykami.

Liam nie potwierdził tych plotek, za to Miley im stanowczo zaprzeczyła, wydając dodatkowe oświadczenie. Para uznała, że rozstanie będzie najlepszym rozwiązanie. Teraz oboje chcą skupić się na swoich karierach.

małżeństwo

Miley Cyrus ma nowego chłopaka

Miley Cyrus tuż po bolesnym rozstaniu z Liamem związała się ze swoją przyjaciółką, influencerką Kaitlynn Carter. Panie były nierozłączne, spędziły wspólny urlop we Włoszech, podczas którego nie szczędziły sobie czułości, co więcej pokazały się wspólnie podczas MTV VMA Music Awards. Ich relacja nie okazała się niczym poważnym, jednak Miley długo jej nie opłakiwała, bo jak donosi amerykański portal TMZ ta znalazła już nowego partnera.

małżeństwo

Nowym wybrankiem piosenkarki ma być o 4 lata od niej młodszy Cody Simpson. To australijski piosenkarz. Para była widziana w restauracji w Los Angeles, gdzie nie szczędzili sobie czułości. Co ciekawe, Cody wcześniej spotykał się z Gigi Hadid. Miley oczywiście nie potwierdziła jeszcze żadnych plotek krążących na temat jej związku z Codiem. Myślicie, że to już coś poważniejszego, czy tylko luźna relacja jak z Kaitlyn?]

małżeństwo

ZOBACZ TEŻ:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Teściowa postanowiła zrobić imprezę w domu swojej córki. Gdy jej mąż niespodziewanie się zjawił, zemdlał
  3. Panna młoda dzień po ślubie obudziła się nie w swojej sypialni. Była przywiązana do łóżka
  4. Znaki zodiaku, które potrafią wyczuć fałszywych ludzi. Nic się przed nimi nie ukryje
  5. Przypadkiem zobaczyła monitoring z wesela. Jest zdruzgotana, goście nie wiedzieli, że wokół były ukryte kamery
  6. Ten test powie o Tobie więcej niż każdy psycholog. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pozornie prostych pytań