Małżeństwo zatrudniając nianię, nie spodziewało się takiego rozwoju wydarzeń. To, co uchwyciła zamontowana w domu kamera jest wręcz niewiarygodne. Historia z Lubartowa jest naprawdę ważną przestrogą.
 
Nierzadko opiekunka staje się członkiem rodziny. W końcu to osoba, do której żywimy ogromne zaufanie i liczymy, że pod naszą nieobecność odpowiednio zajmie się dzieckiem. A przynajmniej tak by się mogło wydawać. Co, jednak gdy trafimy na nianię z piekła rodem? Na własnej skórze przekonało się o tym pewne małżeństwo w sierpniu zeszłego roku.

Czujne małżeństwo

Małżeństwo z Lubartowa, miasta położonego w województwie lubelskim, postanowiło, że pora zatrudnić nianię, która zaopiekuje się dziećmi pod nieobecność rodziców. 47-letnia kobieta wydawała się świetnym wyborem. Dorosła i odpowiedzialna. Jednak z pozoru idealna kandydatka na opiekunkę okazała się być zupełnie kimś innym. Chociaż jej zachowanie zaczęło wzbudzać podejrzenia, małżeństwo nie chciało wyciągać pochopnych wniosków, które miałby opierać się jedynie na ich przypuszczeniach. Czujni rodzice postanowili więc zainstalować w domu kamerę. To, co zobaczyli na nagraniu wywołało w nich szok. Takiego widoku się nie spodziewali.

Prawdziwa twarz niani

Małżeństwo szukało twardych dowodów, tego jednak się nie spodziewali. Kiedy wyszli z domu, 47-letnia kobieta pokazała swoją prawdziwą twarz. Kamera uchwyciła jak niania przeszukuje szafki! Wtedy wyszło na jaw, że opiekunka od dłuższego czasu okrada swoich pracodawców. Grzebała i zabierała pieniądze nawet z dziecięcych portfeli oraz skarbonek, a także wynosiła z domu cenne rzeczy. Małżeństwo postanowiło, że sprawą powinna zająć się policja. Funkcjonariusze zwrócili rodzinie biżuterię, której niania-złodziejka nie zdążyła jeszcze sprzedać. Wyliczono, że łączne straty wyniosły około 5000 złotych

Co stanie się z 47-letnią kobietą? Opiekunka niebawem usłyszy zarzuty, jednak już wiadomo, że grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ ZDJĘCIA:
małżeństwo
Fot. materiały policyjne, popularne.pl
 

Gdyby nie ukryte kamery małżeństwo mogłoby nigdy nie odkryć prawdy.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: Justin Bieber jest nieuleczalnie chory
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Zabrał psa na wspólne pływanie. Spacer na plażę zakończył się wyjątkowo nieszczęśliwie
  4. „Zakochałam się w koleżance z pracy. Mam męża i dziecko, nie wiem, co robić”
  5. Rodzice chcieli dać nauczkę córce i z niej zażartowali. Gdy dziewczynka spojrzała w lustro, zalała się łzami
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułJaka fryzura odmładza po 60? Cięcia oraz koloryzacje, które dodają świeżości
Następny artykułJurorka „X Factor” zaczęła umawiać się z uczestnikiem show. Postanowili ujawnić swój związek
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.