Małżeństwo z kobietami spod tych 3 znaków zodiaku skazane jest na prawdziwą tragedię. Mężczyźni dokładają wszelkich starań, aby omijać je szerokim łukiem. Gwiazdy jednoznacznie wskazują, że nie nadają się one na żony, a związek będzie istnym dramatem, który zapragną, jak najszybciej wymazać z pamięci. Które zodiaki w najbliższym czasie z pewnością nie staną na ślubnym kobiercu? Jest ich 3.

Znaki zodiaku są nieocenioną skarbnicą tajemnej wiedzy, która do tej pory znana była tylko astrologom. Do tej pory uważałaś, że zdradzają tylko cechy charakteru i usposobienie? Nic bardziej mylnego. Gwiazdy od dawien dawna wiedzą, które z nas nie staną zbyt szybko przed ołtarzem w białej sukni. Płeć piękna urodzona pod tą konstelacją gwiazd wywołuje u mężczyzn całą masę obaw i niepewności. Ślub może zwiastować katastrofę.

Mężczyźni, jak ognia unikają tych 3 zodiaków

Baran

Kobieta urodzona spod znaku Barana przed ślubem wydaje się prawdziwym ideałem. Niebanalne poczucie humoru, wyszukany styl i inteligencja sprawiają, że naprawdę trudno jest jej się oprzeć. Z kolei po ślubie zmienia się nie do poznania, a jej wymagania niekiedy są zupełnie nierealne do realizacji. Uwielbia rządzić, a w kłótniach czuje się, jak przysłowiowa ryba w wodzie.

Wodnik

To jedna z najbardziej nieprzewidywalnych i nieokiełznanych partnerek na żonę. Ponad wszystko ceni sobie niezależność i wolność. W przypadku tego zodiaku każda kolejna próba jej okiełznania kończy się niewyobrażalną awanturą i przykrą wymianą zdań. Trzaskanie drzwiami, humorki i zmienne nastroje? U Wodników to klasyk.

Koziorożec

Przed małżeństwem Koziorożec za wszelką cenę demonstruje i podkreśla swoje mocne strony. W towarzystwie bryluje i sypie żartami jak z rękawa. Po ślubie zmienia się w prawdziwą marudę, którą nawet największa błahostka jest w stanie zupełnie wyprowadzić z równowagi. Oprócz tego Koziorożce stają się bardzo podejrzliwie i nieustannie węszą spisek. Na dłuższą metę życie u ich boku staje się prawdziwą udręką.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Małżeństwo
unsplash.com @christianfregnan

Małżeństwo z tymi zodiakami skazane jest na niepowodzenie.

Małżeństwo
unsplash.com @vheath

Robią wszystko, aby uprzykrzyć partnerowi życie.

Małżeństwo
unsplash.com @priscilladupreez

Faceci unikają ich jak ognia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niezwykle rzadki przypadek. W ustach 25-latki zaczęły rosnąć włosy [FOTO]
  2. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  3. Krystyna Loska miała zajmować się czymś zupełnie innym. Los całkowicie pokrzyżował jej plany
  4. Mężczyzna z przyszłości? Marka Gucci pokazała, jak powinien wyglądać obecnie facet
  5. Krojenie cebuli za każdym razem doprowadza cię do płaczu? 8 wskazówek, jak uniknąć łez przy gotowaniu
  6. Rozcięli brzuch kobiecie w ciąży, ale nie było w nim dziecka. Lekarze osłupieli i podjęli natychmiastową decyzję

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.